Super lekka obroża elektryczna Premium do ogrodzeń PetSafe

(0) opinii
Marka:PetSafeNr produktu:PSPIG19-11042ECMA Approved
749,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Obroża elektroniczna PetSafe Premium przeznaczona jest dla najmniejszych i średnich psów o wadze od 3,6 kg do 25 kg. Jest to jedna z najlżejszych i najmniejszych obroży elektronicznych do ogrodzeń. Dzięki wyjątkowo małej wadze pies będzie się czuł w niej naprawdę komfortowo. PIG19-11042 jest najmniejszą elektroniczną obrożą dla psa, współpracującą z ogrodzeniami niewidocznymi marki PetSafe.

Regulacja paska obroży jest możliwa w zakresie od 15 do 66 cm. Obroża elektryczna PIG19-11042 zasilana jest poprzez baterię RFA 188 - bardzo lekką, a zarazem pojemną. Obroża elektroniczna Premium dysponuje 5 trybami pracy w tym samym ostrzeganiem dźwiękowym. Obroża elektroniczna wyposażona jest w elektrody uniwersalne, które dzięki swej strukturze oraz kształtowi jeszcze lepiej docierają przez sierść do skóry. 

Obroża elektroniczna Premium jest wodoodporna, posiada nowy, jeszcze lepiej dopasowany do szyi psa ergonomiczny kształt. Obroża elektryczna dla psa PetSafe PIG19-11042 wyposażona jest we wskaźnik rozładowania baterii.

Obroża elektroniczna tego typu może być stosowana do różnych typów niewidocznych ogrodzeń marki PetSafe z linii Radio Fence oraz In-Ground Fence. Zestaw z taką obrożą elektroniczną w zestawie to niewidzialne ogrodzenie Pet Safe Premium.Opcjonalnie:

Dodatkowa bateria RFA 188 PetSafe

Produkt posiada aprobatę CE oraz ECMA

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe