Okrągła fontanna poidło dla psów i kotów 360 3,8 l

(0) opinii
Marka:PetSafeNr produktu:PSD360-EU-19ECMA Approved
Kot
Mały pies
Średni pies
Duży pies
165,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Badania specjalistów z dziedziny weterynarii udowadniają , że jednym z najlepszych sposobów na poprawienie zdrowia czworonoga jest zapewnienie mu dostępu do świeżej i czystej wody. Aby mieć pewność, że zwierzak pije wodę najlepszej jakości można używać doskonałej fontanny dla psów i kotów marki Drinkwell. Pojnik nieustannie oczyszcza, filtruje i napowietrza wodę, a dzięki stałej cyrkulacji hamuje wzrost bakterii i grzybów.

Fontanna dla zwierząt D360 marki Drinkwell została opracowana przez lekarzy weterynarii aby zapewnić najwyższą jakość wody podawanej pupilowi. Pojnik dla psów i kotów zapewnia nieustanne filtrowanie 3,8 l wody tak, aby zwierzak zawsze otrzymywał ją czystą i świeżą. Zastosowanie specjalnego filtru węglowego pomaga w usuwaniu złego smaku i nieprzyjemnego zapachu wody, a swobodne spadanie strumienia natlenia ją co jeszcze bardziej zachęca czworonoga do częstego picia.

Fontanna dla psów marki Drinkwel posiada 5 wymiennych wkładów, które pozwalają na zmianę ilości strumieni od 1 do 5. Wykonana została z mocnej stali nierdzewnej o podwyższonej wytrzymałości. Okrągła konstrukcja oraz wiele strumieni wykorzystywanych w pojniku pozwala zwierzętom na picie wody z każdego kąta.

Pojnik dla psów i kotów posiada elegancką stylistykę dzięki czemu pasuje do większości wystrojów pomieszczeń. Urządzenie składa się z dużej okrągłej miski  oraz specjalnej wieży, na której szczycie znajduje się wymienny wkład, który pozwala na dokładne określenie ilości strumieni.

Kolor: jasny szary nakrapiany.

Funkcjonalność:
Pojemność: 3,8 litra,
Odpowiednia konstrukcja miski zapobiega pryskaniu wody,
Cicho pracująca pompa,
Wymienny filtr węglowy,
Wymienny filtr piankowy,
Zasilanie 220V.

Filtry pasujące do fontanny:
https://www.easypet.pl/filtr-piankowy-do-fontanny-d360-id-2520
https://www.easypet.pl/filtr-weglowy-to-fontanny-360-drinkwell-stainless-id-1855
 

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe