Elektryczny pastuch dla psa Premium dla małych psów

(0) opinii
Marka:PetSafeNr produktu:PSPIG20-11041ECMA Approved
Kot
Mały pies
Średni pies
Duży pies
1699,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Elektryczny pastuch typu niewidoczne ogrodzenie polecany dla mniejszych i średnich psów, o wadze od 3.6 kg do 25 kg. Jeden z najnowocześniejszych systemów dostępnych na rynku. Dzięki wyjątkowo małym rozmiarom obroży tego typu, ten elektryczny pastuch dla psa sprawdzi się najlepiej kiedy prowadzona jest tresura psa mniejszych lub średnich ras.

W tym zestawie marki PetSafe znajdziesz 150 metrów przewodu i wyjątkowo lekką obrożę elektryczną dla mniejszego lub średniego psa. Niewidzialne ogrodzenie marki Pet Safe PIG20-11041 z super lekką elektryczną obrożą dla psa stanowi doskonałe rozwiązanie problemów z uciekającym lub rozrabiającym psem w ogrodzie.

Funkcjonalny zestaw elektrycznego pastucha typu niewidoczne ogrodzenie PetSafe umożliwi Ci utrzymywanie jednego bądź większej ilości psów i kotów (po dokupieniu obroży elektrycznych) w całkowitej swobodzie, jednakże dokładnie w takim obszarze, jaki sam wyznaczysz poprzez odpowiednie ułożenie bądź zakopanie przewodu załączonego do zestawu. Kiedy pies zbliża się do przewodu na ustawioną odległość w jego obroży elektrycznej uruchamia się karcący, ostrzegawczy sygnał dźwiękowy. Gdy pies podejdzie jeszcze bliżej obroża elektryczna karci go impulsem elektrostatycznym. Istnieje również możliwość ustawienia w obroży samego sygnału dźwiękowego.

W przypadku wydłużenia w przyszłości długości stref chronionych wystarczy dokupić dodatkowy przewód i połączyć go z istniejącym. W przypadku stref o długości do 1.200 metrów zawsze stosuje się tańszy kabel no. 100 co znacznie ogranicza koszty późniejszej rozbudowy systemu.

Skręcenie przewodu dezaktywuje jego działanie co umożliwia tworzenie wysepek chroniących rabaty kwiatowe, piaskownice, baseny i oczka wodne przed dostępem pupila. Sterownik umożliwia ustawienie szerokości strefy ostrzegania i strefy impulsu umożliwiając niezwykle dokładne oznaczenie strefy dostępnej i zakazanej dla psów.

Sterownik cechuje się nowym designem. Posiada klapkę zabezpieczającą przed przypadkowym przekręceniem pokrętła ustalającego szerokość strefy. Sterownik w tej wersji elektrycznego pastucha posiada również dodatkowe bezpieczniki.

Na uwagę zasługuje wyjątkowo mała waga obroży elektrycznej co pozwala na jej stosowanie dla mniejszych i średnich psów. Obroża posiada 5 trybów pracy w tym tryb z samym ostrzeżeniem dźwiękowym.
 
Niewidzialne ogrodzenie można dostosować do wszystkich typów terenu: otwartej przestrzeni, terenu zalesionego, usianego wzgórzami, ogrodzonego bądź też nie ogrodzonego. Po wydłużeniu kabla do maksimum 1.200 metrów można chronić jeszcze większy teren.
 
Funkcjonalność:
 • Wodoodporna obroża elektryczna dla mniejszych psów z baterią RFA-188
 • Regulacja paska obroży od 15 do 66 cm.
 • Wskaźnik rozładowania baterii w elektrycznej obroży
 • Płynna regulacja strefy zakazanej dla psa w zakresie od 1,5 do ca. 8 metrów
 • Ostrzeganie o przerwanej pętli ogrodzenia w nadajniku
 • Maksymalna długość przewodu do 1.200 metrów
Zestaw zawiera:
 • Sterownik z zasilaczem (zasilacz z 3 wymiennymi wtyczkami - europejska, angielska, amerykańska)
 • Obroża elektryczna dla psa z baterią
 • 150 metrów dedykowanego przewodu antenowego
 • 50 flag ostrzegawczych
 • Neonowa lampka testująca
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
Specyfikacja:
 • waga odbiornika obroży: 40 gram,
 • wymiary odbiornika obroży: 35 x 20 x 15 mm,
 • regulacja paska obroży: 15 - 66 cm.


Opcjonalnie:

Dodatkowy przewód no. 100 do elektrycznego pastucha

Dodatkowe baterie do obroży elektrycznej PetSafe

Dodatkowe obroże elektryczne do niewidocznego ogrodzenia

Produkt posiada aprobatę CE oraz ECMA

Sprawdzony zestaw typu elektryczny pastuch PetSafe, opinie Klientów:

Data 09.12.2011: Towar zgodny z opisem, szybka dostawa, polecam wszystkim tego sprzedawce !!!

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe