Deluxe In-Ground Cat Fence - niewidoczne ogrodzenie dla kota

(1) opinii
Marka:PetSafeNr produktu:PSPCF-1000-20ECMA Approved
Kot
Mały pies
Średni pies
Duży pies
1199,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Niewidzialne ogrodzenie dla kota w wersji Deluxe In-Ground Cat Fence. Nowy, bardziej ergonomiczny kształt lekkiej obroży elektronicznej dla kota. Jedyne ogrodzenie dla kota z certyfikatem ECMA, który potwierdza jakość, skuteczność i bezpieczeństwo kota noszącego obrożę. Nowa obroża elektroniczna zaprojektowana specjalnie dla kotów to jeszcze wyższy komfort użytkowania i siła impulsów dostosowana do tych zwierząt. 

Jeśli zdecydujesz się na zakup ogrodzenia dla kota zapewnisz mu dużą ilość swobody i bezpieczeństwo ale jednocześnie ograniczysz jego ucieczki poza wyznaczony teren. Możesz też zabezpieczyć przed nim cenne miejsca w ogrodzie ! 

Kiedy już Twój kot będzie cieszył się swobodą mamy rozwiązanie które pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie systemu. Ile razy czekałeś na swojego kota, a ile razy on czekał na Ciebie drapiąc drzwi i okna ? 

Teraz mamy już rozwiązanie również tego problemu z kotem ! Klienci, którzy dokonują zakupu ogrodzenia często dokupują również drzwiczki dla kota przez które kot może w każdej chwili swobodnie wrócić do domu.

Funkcjonalny zestaw niewidoczne ogrodzenie PetSafe Deluxe In-Ground Cat Fence umożliwi Ci utrzymywanie kota w całkowitej swobodzie, jednakże dokładnie w takim obszarze, jaki sam wyznaczysz poprzez odpowiednie ułożenie bądź zakopanie przewodu załączonego do zestawu. Kiedy kot zbliży się do przewodu na ustawioną odległość w jego obroży uruchomi się ostrzegawczy sygnał dźwiękowy. Gdy podejdzie jeszcze bliżej obroża skoryguje jego zachowanie impulsem elektrostatycznym, dając kotu znak do wycofania się.

Do tego systemu możesz w późniejszym okresie dokupić również specjalne obroże elektryczne dla psów bądź dla kolejnych kotów - będą one działały z centralką która znajduje się w zestawie.
 
Skręcenie przewodu dezaktywuje jego działanie co umożliwia tworzenie wysepek chroniących rabaty kwiatowe, piaskownice, baseny i oczka wodne przed dostępem kota. Sterownik umożliwia ustawienie szerokości strefy ostrzegania i strefy impulsu umożliwiając niezwykle dokładne oznaczenie strefy dostępnej i zakazanej dla kota. Sterownik cechuje się nowoczesnym wyglądem, dodatkowo wyposażony jest dwa bezpieczniki (w tym jeden zapasowy) oraz możliwość uziemienia.

Zaawansowana technologicznie obroża elektroniczna posiada regulację trybu pracy w czterech zakresach impulsów, plus dodatkowy program z samym ostrzeganiem dźwiękowym tak aby dopasować ją do danego kota. Do regulacji programu pracy służy specjalny przycisk na obroży. W obroży zastosowano również sygnalizację niskiego poziomu baterii.

Niewidzialne ogrodzenie można dostosować do wszystkich typów terenu: otwartej przestrzeni, terenu zalesionego, usianego wzgórzami, ogrodzonego bądź też nie ogrodzonego. Po wydłużeniu kabla do maksimum 1200 metrów można chronić teren o powierzchni nawet do dziesięciu hektarów.

Elektroniczna obroża dla kota wyposażona jest w regulowany pasek w zakresie od 14 do 58 cm. Pasek ten można zastąpić własnym, gdyż jest wymienny.

Funkcjonalność:
 • wodoodporna obroża elektroniczna dla kota,
 • niska waga obroży,
 • 4 poziomy impulsów elektrostatycznych,
 • ostrzeganie dźwiękowe,
 • łatwo dostępny przycisk zmiany programu pracy,
 • ostrzeżenie o przerwanym przewodzie,
 • maksymalna długość przewodu do 1.200 metrów.
Zestaw zawiera:
 • Sterownik z zasilaczem
 • Elektroniczna obroża dla kota z bateriami (w kolorze czarnym)
 • Estetyczne i trwałe opakowanie
 • 150 metrów dedykowanego przewodu antenowego 
 • 50 flag ostrzegawczych
 • Neonowa lampka testująca
 • Przewodnik użytkownika w języku angielskim
 • Instrukcja w języku polskim
Specyfikacja:
 • waga odbiornika obroży: 45 gram,
 • wymiary odbiornika obroży: 70 x 40 x 35 mm,
 • regulacja paska obroży: 14 - 58 cm.

UWAGA: Obroże dodatkowe Cat Collar są w pełni kompatybilne ze starszymi systemami marki PetSafe. Obroża zastąpiła starszy model PetSafe UL-250. Nowy typ obroży zasilany na baterię RFA-188 wzbudza się na innych odległościach niż obroże dodatkowe dla kotów starego typu (PetSafe UL-250, zasilane na dwie baterie CR2032).Opcjonalnie:

Dodatkowe elektryczne obroże dla kotów, małych i średnich psów oraz dużych psów

Dodatkowy przewód no.100 do niewidzialnego ogrodzenia PetSafe

Baterie RFA-188 do elektrycznej obroży PetSafe

Produkt posiada aprobatę CE oraz certyfikat ECMA

Elektroniczny pastuch dla kota PetSafe In-Groud Cat Fence, opinie naszych zadowolonych Klientów:

Data 03.06.2009: Miły i kompetentny kontakt, błyskawiczna wysyłka. Niewidzialne ogrodzenie działa !!!

Data 10.07.2009: Sklep rewelacyjny , bardzo profesjonalna i miła obsługa , ekspresowy kontakt i taka sama przesyłka - sprzedawca godny zaufania . Polecam w 100 procentach. Zakupy na szóstkę.

Data 09.10.2009: Dziękuję serdecznie. W pełni profesjonalna transakcja. Towar najwyższej jakości.

Data 20.10.2009: MEGA WIELKI POZYTYW Długo to trwało ale testowanie systemu musiało potrwać a kotki maję swoje ścieżki i ciężko je przekonać do zmiany nawyków. System niewidzialnego ogrodzenia działa, kociaki są bezpieczne a my nareszcie spokojni. Polecam!

Data 21.02.2010: Bardzo potrzebne przy ruchliwej ulicy, straciłam 2 koty przez samochody ale już więcej nie będzie, bo nie będą wychodzić polecam.

Data 19.08.2010: Jesteśmy ogromnie zadowoleni z produktu PetSafe i z obsługi sklepu. Szybko, fachowo, rzetelnie, naprawdę przyjemne i bezstresowe zakupy;) Gorąco polecamy!!

Data 22.10.2010: Dziękuję, urządzenie pierwszej jakości, wysłane błyskawicznie.

Data 09.12.2011: Towar zgodny z opisem, szybka dostawa, polecam wszystkim tego sprzedawce !!!

Data 12.05.2015: Super pozytyw. Wszystko zgodne z opisem. Zdecydowanie polecam.

Data 16.07.2015: Jedyny tak skuteczny system na rynku. Produkt wart swej wysokiej ceny. Bezwzględnie polecam wszystkim, którzy chcą zabezpieczyć swego kota przed ucieczkami. Działa niezawodnie i bezstresowo dla mruczka. Sprzedawca działa z najwyższym profesjonalizmem

Data 12.08.2017: Bardzo udane zakupy w dodatku w ekspresowym czasie.

Opinie (1)

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Idealne rozwiązanie dla posiadaczy kota którzy nie chcą aby ich pupil przechodził przez płot . Urządzenie idealnie chroni kota, kot szybko się uczy i nie zbliża się do granic ogrodzenia .Świetna obsługa bardzo dobry produkt.Dl
17 lipca 2022

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe