Elektryczna obroża, elektryczny pastuch dla psa oraz obroże antyszczekowe dla psów. U nas znajdziesz największy wybór wraz z możliwością szybkiej wysyłki! Wszystkie zamówienia na kwotę powyżej 300 złotych, opłacone przelewem wysyłamy szybką przesyłką kurierską na nasz koszt bezpośrednio do Zamawiającego. Status przesyłki możesz w każdym momencie sprawdzić na stronie wybranego przewoźnikia.

W razie pytań dotyczących przesyłek prosimy o kontakt pod numerem
794 11 22 33.


Do monitoringu swojej przesyłki nie musisz być zalogowanym użytkownikiem naszego sklepu ! Jeżeli złożyłeś zamówienie przez nasz sklep internetowy, każda wysłana przez nas przesyłka jest potwierdzana mailem na podany przez Ciebie adres. W ciągu 12 godzin od otrzymania maila o wysyłce kurierskiej Twoja przesyłka powinna być już widoczna w systemie monitoringu przesyłek.

Realizując zakupy elektronicznych systemów treningowych (elektryczne obroże dla psa, elektryczne pastuchy dla psów i obroże antyszczekowe)  proponujemy zapoznać się również z bogatą ofertą pozostałych produktów dla zwierząt.

Aby tresura Twojego psa mogła rozpocząć się jak najszybciej sprawdź status dostępności wybranego przez siebie produktu. Jeżeli status dostępności przy danym produkcie jest oznaczony jako Dostępny oznacza to, że posiadamy tego typu produkty na magazynie i powinny być one do Ciebie wysłane w ciągu 2 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia opłacanego za pobraniem lub w ciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty przez nasz bank.

Wszystkie przesyłki kurierskie naszych Klientów są standardowo ubezpieczone wg zasad obowiązujących u przewoźnika - oczywiście bez dodatkowych kosztów ! 

Jeśli Państwa zamówienie nie osiągnie określonej kwoty 300 zł, możemy zaproponować jeden z kilku sposobów wysyłki w korzystnych cenach.

Życzymy udanych zakupów i doskonałych efektów szkolenia !

EasyPet

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe