Energooszczędne drzwi dla psa do 100 kg z aluminiową ramą XL

(0) opinii
Marka:PetSafe StaywellNr produktu:PSPPA19-16906
Kot
Mały pies
Średni pies
Duży pies
2800,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Energooszczędna klapka dla dużych ras psów idealnie sprawdza się zarówno latem jak i zimą w trudnych warunkach pogodowych. Drzwiczki dla psów Extreme Weather Aluminium Pet Door marki PetSafe zapewnią swobodę w wychodzeniu Twojemu zwierzakowi kiedy tylko zapragnie!

Klapka dla dużego psa posiada 3-klapowy system, który zmniejsza wymianę cieplną nawet 3,5-krotnie w stosunku do standardowych drzwiczek dla zwierząt (współczynnik przenikania ciepła U=1,28 W/m2°C). Wejście dla psa PetSafe Staywell posiada ramę wykonaną z mocnego aluminium. Do drzwiczek dołączone jest dodatkowe zamknięcie umożliwiające blokadę drzwiczek na stałe. 

Energooszczędne drzwiczki dla psa do 100 kg sprawdzą się nie tylko w drzwiach, ale również w bramie garażowej, ścianie lub w wejściu do budy dla psów. W dolnej części klapki znajduje się silny magnes, który zapobiega przypadkowemu otwarciu się drzwiczek podczas podmuchów wiatru. 

W szerokiej ofercie drzwi dla psów, na stronach naszego sklepu znajdują się również drzwiczki dla małych psów i kotów oraz podstawowa wersja drzwi dla dużych psów i kotów. W ofercie marki PetSafe Staywell znajdziesz także drzwiczki dla psa z serii Extreme Weather z plastikową ramą. 

Funkcjonalność: 
zwierzęta do 100 kg, 
energooszczędność U=1,28 W/m2°C, 
budowa ramy: aluminium,
budowa klapki: potrójna - 2 gumowe + 1 termiczna,
kolor biały,
magnesy, 
blokada zasuwą. 

W zestawie: 
drzwiczki dla psa marki PetSafe z USA, 
śruby montażowe, 
instrukcja w języku polskim. 

Specyfikacja: 
wymiary całkowite: 690x 415mm, 
wymiary montażowe: 642 x 366mm, 
wymiary przejścia: 625 x 349 mm, 
tunel: regulowany 38 - 57 mm.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe