Elektryczny pastuch dla psa i kota. Niewidoczne ogrodzenie dla psów i kotów w ogrodzie. Ucieka? Kopie doły? Sprawdź rozwiązanie!

Masz problem z zatrzymaniem psa lub kota na terenie ogrodu? Pupil ucieka poza wyznaczony teren? A może psy i koty niszczą Twój ogród, kopią doły i dewastują nasadzenia?

System typu elektryczny pastuch dla psów lub kotów to nie tylko kable i przewody szpecące ogród. Nowoczesne ogrodzenie elektroniczne dla psa pracuje wtedy, kiedy Ty nie czuwasz. Ogrodu i zwierząt pilnuje wtedy niewidoczne ogrodzenie, które w żaden sposób nie szpeci estetyki Twojego ogrodu. Psy i koty szybko uczą się gdzie w ogrodzie powstały miejsca, gdzie zwierzaki nie są mile widziane. Wybierając jeden z systemów z certyfikatem ECMA masz pewność, że urządzenie będzie nie tylko skuteczne ale również całkowicie bezpieczne dla Twoich zwierząt.

Niewidzialne ogrodzenie powstrzyma Twojego psa nie tylko przed opuszczeniem działki czy terenu który wyznaczysz w swoim ogrodzie, ale również ochroni inne miejsca w ogrodzie gdzie psy i koty nie są mile widzianymi gośćmi. Tego typu elektroniczny kojec dla psa możesz sam zainstalować w niespełna 15 minut bez użycia specjalistycznych narzędzi. Sprawdź jak prosta i skuteczna może być tresura psów i kotów w ogrodach.
Czytaj więcej ...
 
DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
ECMA
Elektrody
Ostrzeganie
Korekta
Przewód
Wodoodporność
Obroża na
Sierść
Producent
Przeznaczenie
zamknij