Pluszowy konik z serii Pull My Leg marki HappyPet

Pluszowy konik z serii Pull My Leg marki HappyPet
(0) opinii
Marka:HappyPetNr produktu:HP15710
31,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Maskotka dla psa – konik z serii Pull My Leg, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „pociągnij moją nogę”. Pluszak ten stanowi ciekawy pomysł na zabawkę dla psa, gdyż po pociągnięciu prawej nogi konia, skróci się jego lewa łapka. I analogicznie, po pociągnięciu za prawą łapką skraca się jego lewa nóżka. Długość około 40 cm.

Pluszak ma wszyce 4 piszczałki, po jednej w każdej z kończyn.

Opcjonalnie:

Pluszowy słonik z serii Pull My Leg marki HappyPet

Zabawna pluszowa owieczka z ruchomymi nóżkami

Pluszowa zabawka dla psa, opinie naszych Klientów np:

Data 03.09.2014: Gryzak PREMIER bardzo spodobał się mojemu psu... Doskonała jakość produktów... Dostawa w 24 godziny... Gorąco POLECAM !!!!!!!!!!!!!

Data 08.02.2015: Świetny kontakt ze sprzedającym, bardzo pomocny w każdej sytuacji, ekspresowa przesyłka, bezproblemowy i szybki zwrot w razie konieczności. Z prawdziwą przyjemnością polecam.

Data 25.07.2016: Sprzedający w 100% godny polecenia, świetny kontakt a produkty spełniające wszelkie oczekiwania. Transakcja przebiegła pomyślnie, POLECAM!

Data 07.03.2017: Super Allegrowicz!!! Transakcja przeprowadzona bardzo szybko, sprawnie i bezproblemowo. Towar zgodny z opisem, a kontrahent rzetelny. Polecam szczerze i gorąco - satysfakcja gwarantowana. Wielki i w pełni zasłużony POZYTYW. Dziękuję i pozdrawiam.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe