Chroń trawnik przed wypaleniem - neutralizator moczu psów

(0) opinii
Marka:Pet LooNr produktu:PSPAC19-14325
85,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Ochraniacz trawników przed wypaleniem od psiego moczu Lawn Protector marki Pet Safe Pet Loo jest świetnym sposobem, który skutecznie zapobiega szkodom wyrządzonym przez mocz czworonoga wypalający trawniki.

Wystarczy umieścić jedną saszetkę w misce z wodą pupila lub w fontannie podającej psom wodę aby znacząco zneutralizować azot zawarty w moczu pupila, który wyrządza największe spustoszenie na trawnikach właścicieli niesfornych czworonogów wypalając trawę w miejscu oddania przez psa moczu.

Dodatek do psiej wody Pet Safe Lawn Protector składa się z naturalnych składników i jest w pełni bezpieczny dla zwierząt. Naturalny środek neutralizuje minerały, które powodują produkcję azotu, co zapobiega i minimalizuje powstawanie żółtych, wypalonych plam na trawniku, powstających od moczu pupila.

Opakowanie zawiera dwie saszetki neutralizera, które wystarczają na około dwa miesiące użytkowania przez jednego psa.

Aby zachęcić naszego pupila do załatwiania swoich spraw w konkretnym miejscu polecamy doskonałą kuwetę PetLoo marki PetSafe. Toaleta dla psa może być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia, a dzięki dodatkowym preparatom można zachęcić psa do oddawania moczu właśnie w tym, konkretnym miejscu.

Kuweta dla psa PetLoo

Opcjonalnie:

Kuweta dla większych psów Pet Loo marki PetSafe - czystość i higiena w każdych warunkach.

Skuteczny preparat do czyszczenia kuwety dla kota i psa - Pet Loo marki Petsafe.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe