Energooszczędne drzwi z aluminiową ramą PetSafe M

(0) opinii
Marka:PetSafe StaywellNr produktu:PSPPA19-16904
Kot
Mały pies
Średni pies
Duży pies
799,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Drzwi dla zwierząt przygotowane z myślą o mroźnych, zimowych warunkach pogodowych. Drzwiczki dla kota lub małego psa Extreme Weather Aluminium Pet Door marki PetSafe doskonale ochronią dom przed niskimi temperaturami panującymi zimą w naszym klimacie przy jednoczesnym zapewnieniu zwierzęciu swobody wychodzenia.

Drzwiczki dla małego psa lub kota z systemem 3-klapowym zapewniają maksymalną efektywność energetyczną, zmniejszają wymianę cieplną 3,5-krotnie w stosunku do standardowych klapek dla zwierząt (współczynnik przenikania ciepła U=1,28 W/m2°C).

Wejście dla zwierząt ma wytrzymałą ramę z aluminium pomalowaną proszkowo na kolor biały. Do zestawu dołączono dodatkowe zamknięcie umożliwiające blokadę drzwiczek na stałe.

Drzwiczki przeznaczone dla zwierząt do 15 kg można zamontować nie tylko w drzwiach, ale również w bramie garażowej, ścianie lub w wejściu do budy dla psów. Dolna partia klapki wyposażona jest w silny magnes, który zapobiega otwarciu się drzwiczek podczas podmuchów wiatru.

W naszej ofercie znajdują się również drzwiczki dla małych psów i kotów oraz podstawowa wersja drzwi dla dużych psów i kotów. W ofercie marki PetSafe Staywell znajdziesz także drzwiczki dla psa z serii Extreme Weather PetSafe z plastikową ramą.

Funkcjonalność:

zwierzęta do 15 kg,
energooszczędność U=1,2 W/m2°C,
budowa ramy: aluminium pomalowana na kolor biały,
budowa klapki: potrójna - 2 gumowe + 1 termiczna,
kolor biały,
magnesy,
blokada wsuwana.

W zestawie:

drzwiczki dla psa marki PetSafe z USA,
śruby montażowe,
instrukcja w języku polskim.

Specyfikacja:

wymiary całkowite: 400 x  280 mm,
wymiary montażowe: 348 x 230mm,
wymiary przejścia: 310 x 210 mm,
tunel: regulowany 36 - 59 mm.

Opcjonalnie:

Zapasowa klapka termiczna.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe