Drzwi energooszczędne dla większego psa 45kg aluminiowa rama

(0) opinii
Marka:PetSafe StaywellNr produktu:PSPPA19-16905
Kot
Mały pies
Średni pies
Duży pies
999,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Izolująca od zimna klapka dla psa została przygotowana z myślą o mroźnych, zimowych warunkach pogodowych panujących w naszym klimacie. Wejście dla średniego i większego psa Extreme Weather Aluminim Pet Door marki PetSafe pozwoli swobodnie wychodzić Twojemu zwierzakowi kiedy tylko zapragnie, nawet w zimie! Drzwi dla psów o wadze do 45 kg.

Drzwiczki dla psów posiadają system 3-klapowy, który pozwala na maksymalne zmniejszenie wymiany cieplnej, nawet 3,5-krotnie w stosunku do standardowych drzwiczek dla zwierząt (współczynnik przenikania ciepła U=1,28 W/m2°C). Drzwiczki dla psa PetSafe wyposażone w ramę z aluminiową. W zestawie z drzwiczkami znajduje się dodatkowe zabezpieczenie umożliwiające blokadę drzwiczek (zamknięcie) na stałe. 

Energoszczędna klapka dla psów do 45 kg sprawdzi się nie tylko w drzwiach, ale również w bramie garażowej, ścianie lub w wejściu do budy dla psów. W dolnej części klapki umieszczono silny magnes, który zapobiega otwarciu się drzwiczek podczas podmuchów wiatru. W szerokiej ofercie PetSafe Staywell znajdują się również drzwiczki dla małych psów i kotów oraz podstawowa wersja drzwi dla dużych psów i kotów. W ofercie marki PetSafe znajdziesz także drzwiczki dla psa z serii z plastikową ramą.

Funkcjonalność: 
zwierzęta do 45 kg, 
energooszczędność U=1,28 W/m2°C, 
budowa ramy: aluminium, 
budowa klapki: potrójna - 2 gumowe + 1 termiczna, 
kolor biały, 
magnesy, 
zasuwa blokująca. 

W zestawie: 
drzwiczki dla psa marki PetSafe z USA, 
śruby montażowe, 
instrukcja w języku polskim. 

Specyfikacja: 
wymiary całkowite: 500 x 327 mm, 
wymiary montażowe: 451 x 281 mm, 
wymiary przejścia: 435 x 264 mm, 
tunel: regulowany 37 - 58 mm.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe