Elektryczny pastuch dla kota i małego psa Canifugue Small

(1) opinii
Marka:Num'axesNr produktu:NAPFFUGFIL082ECMA Approved
1099,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Funkcjonalny zestaw niewidzialnego ogrodzenia do ochrony ogrodu przeznaczony dla kotów i mniejszych psów. Model francuskiej marki Num'axes, która cechuje się produktami najwyższej jakości. Potwierdzeniem tego jest certyfikat ECMA, który posiadają wszystkie urządzenia tego producenta. System pozwala na szybkie i skuteczne szkolenie pupila w ogrodzie. Tego typu elektryczny pastuch dla psa doskonale sprawdzi się dla kotów i małych psów zarówno dla tych z krótszą jak i dłuższą sierścią.

Niewidoczne ogrodzenie Canifugue Small doskonale ochroni rabatki kwiatowe czy krzewy, a także zakończy niekontrolowane wycieczki pupila poza posesje. Pozwoli wyeliminować wchodzenie kota do piaskownicy czy obsikiwanie i obgryzanie drzewek. Doskonale sprawdzi się do wykluczenia basenu lub oczka wodnego jak również do ochrony trawnika.

Przewód znajdujący się w zestawie można z powodzeniem zakopać w ziemi lub powiesić na płocie. Niewidzialne ogrodzenie można dostosować do wszystkich typów terenu: otwartej przestrzeni, terenu zalesionego, usianego wzgórzami, ogrodzonego bądź też nie ogrodzonego. Zawarty w zestawie przewód pozwala na ochronę ogrodu o obwodzie aż 100 metrów. Jeżeli masz dłuższy odcinek do ochrony wystarczy go przedłużyć. Maksymalna długość przewodu jaka może być użyta to 800 metrów.

Kompaktowa i lekka obroża znajdująca się w zestawie posiada wyjątkowo małe rozmiary. Jej waga to zaledwie 23 gramy, dzięki czemu idealnie sprawdzi się u kotów i małych psów. Wygodę użytkowania zapewnia akumulatorek, który pozwala na 80 godzin ciągłej pracy bez ponownego ładowania. Rozładowanie akumulatorka zasygnalizuje nam wbudowana dioda. 8 poziomów impulsów korekcyjnych pozwoli na dokładne dopasowanie jego poziomu do temperamentu zwierzęcia. Gdy pupil zbliży się do przewodu obroża wyemituje pojedynczy sygnał dźwiękowy. Jeżeli ostrzeżenie dźwiękowe zostanie zignorowane zostanie wyemitowany impuls korekcyjny na wcześniej określonym poziomie, co zmusi zwierzę do wycofania się ze strefy.

Elektryczne ogrodzenie posiada możliwość regulowania strefy w jakiej zwierzę otrzyma ostrzeżenie dźwiękowe w zakresie 0,5 do 7 metrów oraz granicy impulsu korekcyjnego w zakresie od 0,3 do 1,5 metra.

System pozwala na łączenie obroży z różnych systemów marki Canifugue. Jeżeli posiadasz kota i dużego psa, czy małego i dużego psa wystarczy tylko dokupić dodatkową obrożę do systemu i możesz się cieszyć swobodą swoich pupili bez obawy o zniszczenie ogrodu czy ucieczkę.

Funkcjonalność:

 • odporna na deszcz i śnieg obroża elektryczna dla psa model Canifugue Small,
 • możliwość zastosowania przewodu antenowego 0.75 mm2 lub 1,5 mm2,
 • obroża zasilana na akumulatorek - aż do 80h pracy na jednym ładowaniu,
 • możliwość zastosowania dla wielu psów  (wymaga dokupienia kolejnych obroży),
 • aż 8 poziomów impulsów w obroży elektronicznej,
 • ostrzeżenie dźwiękowe.

Zestaw zawiera:

 • sterownik Canifugue Small z zasilaczem,
 • elektryczna obroża Canifugue  z kompletem długich i krótkich elektrod oraz ładowarką,
 • 100 metrów przewodu antenowego 0,52 mm2,
 • konektor nadajnika z przewodem,
 • trzy złączki do przewodu antenowego,
 • zestaw flag ostrzegawczych dla psów - 10 sztuk,
 • neonowa lampka testująca,
 • przewodnik użytkownika,
 • CD objaśniający instalację systemu.
Specyfikacja:
 • waga odbiornika obroży: 23 gram,
 • wymiary odbiornika obroży dla psa: 44 x 28 x 25 mm,
 • regulacja paska obroży w zakresie: 17 - 55 cm.


Opcjonalnie:

W ofercie naszego sklepu także dodatkowa obroża elektryczna dla kota do elektrycznego pastucha Canifugue Small lub dodatkowa obroża elektroniczna dla dużego psa.

W przypadku całkowitej długości do 400 metrów przewód no.075.

Długość ogrodzenia mieszczącego się pomiędzy 400 a 800 metrów - przewód no. 150.

Aprobata CE 0536 i certyfikat ECMA.

Niewidzialne ogrodzenie dla psa Canifugue marki Num'axes, opinie naszych Klientów np:

Data 9.09.2008: Fachowe doradztwo, szybka obsługa, sprzęt bardzo funkcjonalny.

Data 15.07.2009: Szybka reakcja,świetny kontakt,doraźna pomoc w doborze produktu,szybka wysyłka ,wszystko na plus .

Data 12.06.2011: Super urządzenie, wszystko ok. Polecam!

Data 17.11.2011: To wirtualne ogrodzenie rzeczywiście działa. Zdecydowanie polecam.

Opinie (1)

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Ogrodzenie użyte na dużej działce (4000 m2) i sprawdza się. Kotka wprawdzie jest typem odpornym, ale jeszcze nie zwiała. Używane od ponad roku. Czasem stacja daje sygnał zerwania obiegu, ale to w trakcie deszczu i może być związane z tym, że trzeba było dosztukować drucik, który jest poprowadzony po całym obwodzie działki. W naszym wypadku było to tak dużo metrów, że trzeba było łączyć. Ogólnie - polecam. Siostrze właśnie poleciłam dla jej kota :)Dominika
11 maja 2023

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe