Produkt jest kontynuacją topowego modelu obroży antyszczekowej Innotek BC-50E.
Najczęściej wybierana markowa obroża antyszczekowa dla psów mniejszych i średnich ras. Skuteczna, lekka, wygodna i ... oczywiście bezpieczna dla psa.
Elektryczna obroża antyszczekowa marki Pet Safe model Bark Control Collar została wyposażona w wysokiej klasy sensor wibracji krtani. Dzięki temu obroża przeciw szczekaniu i wyciu doskonale reaguje na uporczywe szczekanie i wycie psa. Ten zaawansowany system rozpoznawania ujadania psa został opatentowany przez Pet Safe.Co ważne, ten model obroży antyszczekowej charakteryzuje się wyjątkowo małą wagą co powoduje, że nie tylko może być używana przez psy mniejszych ras ale również będzie jedną z najwygodniejszych obroży antyszczekowych dla psów.
Wysoka jakość i skuteczność jaką oferuje tego typu obroża antyszczekowa marki PetSafe, a także jej bezpieczeństwo dla psa potwierdza certyfikat ECMA. Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym produkt i jego stosowanie.
Obroża przeciw szczekaniu i wyciu posiada sześć automatycznie dobieranych trybów pracy. Obroża antyszczekowa PetSafe dopasowuje siłę impulsu automatycznie do temperamentu psa, stopniowo zwiększając impuls w trakcie szczekania lub wycia, aż do poziomu, który obroża rozpozna jako właściwy dla danej sytuacji.
Zasilanie zapewnia bateria RFA-67.
Wyjątkowo mała waga obroży (tylko 40 gram) umożliwia jej stosowanie również przez mniejsze psy już od wagi 3.6 kg.
Obroża antyszczekowa Bark Control została wyposażona w uniwersalne średnie elektrody i wskaźnik stanu baterii.
Funkcjonalność:
- automatyczny program dobierający odpowieni poziom impulsu,
- certyfikat ECMA,
- wodoodporność na deszcz i śnieg,
- impulsy korekcyjne 6 poziomów,
- ostrzegawczy sygnał dźwiękowy,
- detekcja szczekania poprzez czujnik wibracji krtani,
- zasilanie bateryjne (6V, RFA-67).
W zestawie:
- elektroniczna obroża antyszczekowa dla psa PetSafe Bark Control Collar,
- regulowany pasek do obroży,
- bateria 6V RFA-67,
- elektrody ze stali szlachetnej do różnych rodzajów sierści,
- lampka testowa,
- instrukcja obsługi w języku polskim.
Specyfikacja:
- waga obroży: 40 gram,
- wymiary obroży: 55 x 30 x 25 mm,
- regulacja paska obroży: do 71 cm.
[[stop]] Opcjonalnie:
Dodatkowe baterie RFA-67 do elektronicznej obroży PetSafe
Elektrody PetSafe do obroży elektrycznej PetSafe
Wymienny pasek do obroży elektronicznej PetSafe
Produkt posiada aprobatę CE
Opinie naszych klientów na temat obroży antyszczekowej PetSafe – nowszej wersji starej uznanej obroży Innotek BC-50E:
Data 18.10.2008: Zakupiony towar - obroża antyszczekowa rewelacyjny, pies co prawda przy pierwszym kontakcie był zszokowany tym co się z nim dzieję, ale na pewno nie działa mu się żadna krzywda. Dość szybko załapał o co w tym chodzi i jesteśmy dobrej myśli, że uda się opanować pewne nieznośne nawyki - sąsiedzi pewnie też trochę odsapną. Jeżeli chodzi o dostawę - to rewelacyjnie szybko, bez kłopotów, kurier bardzo uprzejmy, a towar w pełni spełniał oczekiwania.
Jeżeli chodzi o opiekę nad klientem, też super-na bieżąco byliśmy informowani o tym co się dzieje z przesyłką, nawet po jej dostarczeniu dostaliśmy potwierdzenie od firmy o pomyślnie przeprowadzony6m dostarczeniu towaru. Żeby tylko każdy sklep, nie tylko ten internetowy troszczył się tak o klienta, to z niczym nie byłoby problemu, a samo kupowanie stałoby się jeszcze bardziej przyjemne :) Dziękujemy za przemiłą obsługę.
Data 26.02.2009: Polecam !!! Łatwy i szybki kontakt, przesyłka wysłana na następny dzień po otrzymaniu pieniędzy. Wszystko zgodnie z umową :) jeśli o obroże chodzi to efekty widać już po trzech dniach używania. Naprawdę warto POLECAM !!!
Data 14.04.2009: Doskonała transakcja. Błyskawiczna, dobrze zabezpieczona przesyłka. Przedmiot zgodny z opisem, szybko poskramia zbyt głośne pupile,(mojej Emi wystarczyło dwukrotne założenie obroży!) Polecam Sprzedawcę!!!:-))
Data 01.07.2009: Wszystko ok, szybka wysyłka i miły kontakt. Obroża działa od pierwszego razu. Polecam!
Data 15.08.2009: Polecam z całego serca obrażę antyszczekową i FIRMĘ.Od pierwszej chwili cud. Pies przestał uciekać, piszczeć, wyć, stał się bardziej uległy, sympatyczniejszy. Wcześniej próbowałam wszystkiego począwszy od wł. radia, światła, tabletek uspokajających, po kastrację. Polecam.
Data 02.12.2009: Szybka wysyłka, towar w pełni zgodny z opisem i pełnowartościowy. P O L E C A M
Data 08.12.2009: Super kontakt, towar zgodny z opisem, szybka wysyłka, po prostu same plusy!! GORĄCO POLECAM, wasz pupil będzie zadowolony ;)
Data 20.01.2010: Doskonały kontakt mailowy i telefoniczny, szybka przesyłka a towar pierwsza klasa! dziękuje serdecznie i polecam!
Data 22.01.2010: Transakcja przeprowadzona w sposób wzorowy. Świetny kontakt, szybka wysyłka, towar w 100% zgodny z opisem . Rekomenduję i polecam wszystkim …
Data 11.02.2010: Wszystko super! A najważniejsze ze to cudo działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Data 23.02.2010: SUPER TOWAR SUPER TOWAR KUPUJCIE A PROBLEMY SAME ZNIKNĄ POLECAM...................
Data 15.03.2010: Naprawdę EKSPRESOWA wysyłka! Co najważniejsze obroża antyszczekowa DZIAŁA! Koniec problemów z sąsiadami, a piesek zaakceptował bez problemów! Polecam - warto zainwestować!
Data 24.03.2010: Zdecydowanie duży plus !!! obroża działa bardzo dobrze :-)
Data 30.04.2010: Rewelacyjny towar :)
Data 12.05.2010: EXTRA TOWAR W 100% ZGODNY Z OPISEM .JAKOŚĆ PIERWSZA KLASA
Data 20.05.2010: Towar zgodny z opisem, wysyłka błyskawiczna, same superlatywy i brak zastrzeżeń
Data 15.06.2010: Polecam - w szczególności towar (choć allegrowicza też w 100%) mój pies w ciągu tygodnia zmienił się o 180' i co ważne żyje...:) Po przeprowadzce na "nowe" mieszkanie pies gdy był sam to wył i szczekał i w ogóle nawet behawiorysta rozkładał ręce...
Data 13.07.2010: Kochani! To działa! Wreszcie można wyjść z domu normalnie, bez jazgotu. Pies bardzo szybko się nauczył o co chodzi. Towar wart swojej ceny. Polecam!
Data 28.08.2010: Rewelacja!!! Obroże sprawdziłam - działa na mojego 9 letniego psa i to fenomenalnie. Ekspresowa dostawa. Zero problemów i niepotrzebnego gadania. Polecam tak samo sprzedawcę jak i produkt. Dziękuję za tak udaną transakcję ;)
Data 7.09.2010: Obroża faktycznie działa. pies się uspokoił i nie szczeka nawet na listonosza...
Data 15.09.2010: Obroża zadziała natychmiastowo, piesek w ciągu tygodnia oduczył się wycia podczas naszej nieobecności! Polecamy dla każdego \"niesfornego\" sznaucerka miniaturki ;-)
Data 20.09.2010: Obroża działa fenomenalnie na mojego psa :) Ekspresowa dostawa. Zero problemów. Gorąco polecam sprzedawcę jak i produkt. Dziękuję za tak udaną transakcję :) Pozdrawiam :)
Data 20.09.2010: Wszystko super obroża sprawuje się bez zarzutu REWELACJA!!!
Data 14.01.2010: Dostawa do domu ekspres w niedziele wieczorem zamawiałam a we wtorek do południa otrzymałam przesyłkę. Natomiast produkt rewelacja działa 100% , już pierwszego dnia mój pupil dał spokój moim sąsiadom.. Polecam właścicielom psów którzy mają taki sam problem ze swoim pupilem jak ja, warte swojej ceny. Szczęśliwa właścicielka psa.
Data 02.06.2010: Wszystko na najwyższym poziomie - POLECAM !!!
Data 21.01.2011: Dziękuję za błyskawiczną przesyłkę, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nasz owczarek ma obrożę założoną dopiero pierwszy dzień i już podziałała, przez cały dzień zaszczekał tylko raz ! REWELACJA! Chociaż trochę gryzie mnie sumienie, że musi mieć obrożę założoną. Polecam i pozdrawiam.Data 23.01.2011: Przesyłka ekspresowa, miły kontakt.Obroża działa!!!!POLECAM W 100 %
Data 30.01.2011: Polecam wszystkim,wszystko milo sprawnie i profesjonalnie.
Data 16.02.2011: Polecam! Towar pierwsza klasa!!!!
Data 19.03.2011 Mój pies nie dawał spokoju sąsiadom, gdy ja byłam w pracy, miałam wyjście albo zastosować obroże albo psa oddać. Już pierwszy dzień szybko pies załapał o co chodzi i przestał szczekać. Po trzech dniach był spokój i od tamtej pory sąsiedzi myśleli ze pies zniknął. To był strzał w dziesiątkę, naprawdę polecam obroża sprawuje się świetnie, warta swojej ceny.
Data 15.04.2011: POLECAM !!! Produkt najwyższej jakości, sprawdza się w 100% !!! Miły kontakt ze sprzedającym i bardzo szybka wysyłka ! :)))
Data 21.05.2011: Nadeszło błyskawicznie, dzięki wielkie:) Obroża działa, sunia jest lekko przestraszona nowym zakupem, ale to jej natarczywe szczekanie i wycie się kończy, także jestem zadowolona. Warto! pozdrawiam.Data 4.06.2011: Data 4.06.2011: Rewelacyjny allegrowicz. Wszystko Super i szybciutko. POLECAMMMMMMMMMMMMMMMM
Data 12.06.2011: 4xB. Bardzo dobry kontakt, Bardzo dobry towar, Bardzo szybka wysyłka i Bardzo dziękuję. Pozdrawiam i szczerze polecam tego Sprzedającego
Data 17.06.2011: Wszystko super obroża sprawuje się bez zarzutu REWELACJA!!!" DUŻY POZYTYW - nie wierzyłem że to możliwe koniec wyci.
Data 29.06.2011: "Transakcja przeprowadzona na najwyższym poziomie, ale co najważniejsze obroża działa i po pierwszym dniu pies przestał szczekać na dziecięce rowerki. Po kilku dniach odzyskaliśmy spokój , pies na początku był trochę zdenerwowany ale już jest wesoły."
Data 12.07.2011: Życzę każdemu takiej współpracy z takim allegrowiczem 100% pozytyw Dziękuję i pozdrawiam
Data: 25.07.2011 Wyśmienity towar, błyskawiczna dostawa, 100% zadowolenia. POLECAM!!!
Data: 10.08.2011 Nasz labrador przestał zwoływać wilki z okolicy, a sąsiedzi zaczęli się do nas znowu uśmiechać. Ta obroża była naszą ostatnią deską ratunku. Dziękujemy.
Data 16.08.2011: Bardzo udany zakup. Pies super zareagował a kontakt ze sprzedającym wspaniały. Bardzo szybka wysyłka.
Data 24.08.2011: Obroża znakomita.Nie wierzyłam,ze mój wiecznie szczekający pies może się uspokoić.Nareszcie możemy z mężem delektować się ciszą naszego ogrodu.Niesamowite!!
Data 28.08.2011: Kupiłam elektryczną obrożę dla mojego pieska bo nie miałam wyjścia - mimo dłuuuugich prób nie umiałam nauczyć go zostawania samemu w domu. używam obroży od 2 dni i obroża działa, piesek próbuje jeszcze poszczekiwać, ale zaczyna rozumieć o co chodzi:)
Data 2.09.2011: Błyskawiczna przesyłka towaru (zgodnego z opisem). Zdecydowanie mogę polecić użytkownika!! Wielki pozytyw.
Data 02.10.2011: Jestem bardzo zadowolona z transakcji. Wszystko przebiegło sprawnie. Towar bez zarzutu. Błyskawiczna przesyłka no i bardzo miły kontakt. Dziękuję :) i POLECAM !!!
Data 08.10.2011: Obroża Innotek naprawdę działa! Wzorowa i szybka transakcja! POLECAM SERDECZNIE!
Data 12.10.2011: Super polecam. Bardzo rzeczowy i przemiły kontakt, zwracają uwagę na potrzeby klienta :) BŁYSKAWICZNA przesyłka. Najserdeczniej polecam. Obroża warta swojej ceny, działa nawet na kudłatego nowofundlanda :)
Data: 26.10.2011: Ogromny pozytyw wszystko w jak najbardziej ok polecam wszystkim z pełną odpowiedzialnością ;))))
Data 20.12.2011: Dziękuję za udaną transakcję. Bardzo solidny Kontrahent, idealny kontakt i mega sprawnie przeprowadzona transakcja. Serdecznie wszystkim polecam!!!I PRZESYŁKA DORĘCZONA DO 24H!!
Data 27.12.2011: Świetny kontakt ze sprzedawcą, błyskawiczna wysyłka i wspaniała obroża! CUDO! Ślicznie dziękuje. Piesek już przy drugim impulsie zrozumiał o co chodzi i nie szczekał. Koniec wojny z sąsiadami! Szkoda,że to takie drogie, ale warte swojej ceny:)
Data 02.01.2012: Na prawdę wspaniały i profesjonalny Allegrowicz! Wspaniały kontakt! Wszystko w jak najlepszym porządku. POLECAM i pozdrawiam!Data 10.01.2012: Towar zgodny z opisem. Ekspresowa przesyłka. Bardzo dobry kontakt POLECAM
Data 29.01.2012: Wszystko w jak najlepszym porządku,ekspresowa przesyłka,towar zgodny z opisem. Gorąco polecam:) Pozdrawiam.
Data 09.02.1012: TOWAR W CIĄGU 24h. REZULTAT ZASKAKUJĄCO POZYTYWNY U MIESZAŃCA YORKA. GORĄCO POLECAM.
Data 05.04.2012: Transakcja wzorowa, bez jakichkolwiek zastrzeżeń!!! GORĄCO POLECAM. Dziękuję i pozdrawiam!!!
Data 03.05.2012: Wszystko OK. Szybka dostawa, obroża rewelacyjna, a co najważniejsze - skuteczna!!!!! Gorąco polecam!!!!
Data 04.10.2012: Piesek naprawdę przestał szczekać.Dziękuję i polecam
Data 16.10.2012: LUDZIE REWELACJA.Psiak odrazu zaskoczył o co chodzi i nawet nie próbuje szczekac gdy ma obroże,nawet po wyjęciu baterii nie szczeka. chyba kupie drugą dla sąsiada.SPRZEDAWCA REWELACYJNY I MIŁA OBSŁUGA....polecam.
Data 17.10.2012: Bardzo dobry sprzedawca , nawet bym rzekł znakomity. Pozdrawiam
Data 23.10.2012: Polecam sprzedajacego. Szybka wysyłka wczoraj zamówiłam towar dzisiaj już go odebrałam. Towar zgodny z opisem. POLECAM !!!!!
Data 31.10.2012: Pełen profesjonalizm.Indywidualne podejście do klienta.Tak trzymać,Panowie:-)
Data 16.11.2012: Obroża antyszczekowa na prawdę działa. Warta swojej ceny. Inne tańsze " zamienniki" nie działają jak powinny. Teraz my oraz sąsiedzi mamy spokój :) Polecam !!!
Data 05.12.2012: Szczerze polecam bez wachania .szybko,sprawnie pełen profesjonalizm .TO DZIAŁA obroża to wynalazek ludzkości DZIĘJKUJE ! uratowaliśmy psa
Data 22.12.2012: ==>100%~~profesjonalizm ***transakcja przeprowadzona na 6** bardzo dobry kontakt $$$ transakcja przebiegła bezproblemowo i sprawnie :))) >$_$<
Data 04.01.2013: Transakcja przebiegła pomyślnie. Szybka realizacja zakupu i wysyłka towaru. Dziękuję i polecam.
Data 07.01.2013: Witam uprzejmie. W dniu 7. 01. 2013 r. otrzymałem od Pana zamówioną obrożę antyszczekową. Pragnę
poinformować Pana, że skuteczność tego urządzenia wprawiła mnie w zdumienie. Mój – wcale nie cichy
owczarek po tygodniu (kwestia dopasowania urządzenia) zamilkł i nareszcie mogę się wyspać. Próbuje jeszcze
czasem dać głos, ale natychmiast jest karcony. Ponieważ mieszkam na wsi, mój pies był uaktywniany przez
inne okoliczne i wałęsające się psy do uciążliwego, czasem nieustającego nocnego szczekania. Nareszcie mam
spokój. Jeszcze raz bardzo uprzejmie dziękuję i pozdrawiam –(QREK3).
Data 09.01.2013: W pełni profesjonalna transakcja. Błyskawiczna dostawa, świetny kontakt. Miłośkom zwierząt szczerze polecam. Absolutny pozytyw.
Data 14.01.2013: Sprzedawca super, ale co najważniejsze- obroża działa! Sunia w ogóle nie szczeka!!! co istotne- nie jest zestresowana czy agresywna. Rewelacja! Męczyliśmy się 2 miesiące z wyciem i szczekaniem, było dramatycznie. Polecam produkt!
Data 01.02.2013: Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. towar zgodny z opisem . kontakt rewelacja. wysylka blyskawiczna . Ci ludzie wiedza co robia i jak to robic. najwazniejsze szanuja klienta. polecam wszystkim . profesjonalisci.
Data 18.03.2013: Transakcja przebiegła pomyślnie. Bardzo dobry kontakt ze sprzedajacym, mozliwosc wymiany, szybka realizacja. POLECAM
Data 17.04.2013: Jestem pod wrażeniem obroży antyszczekowej PetSafe. Produkt odmienił mojego psa w ciągu kilku dni. Pies zapewne zapomniał już, że wył wtedy kiedy nie było mnie w domu :) Polecam każdemu kto ma problemy ze swoim rozszczekanym pupilem. Pozdrawiam
Data 31.07.2013: Polecam to naprawdę działa szybko sprawnie 100% dobry sklep
Data 20.05.2014: Obroża wysoce skuteczna. Nic nie trzeba ustawiać, sama dopasowuje się do pobudliwości psa, który rzeczywiście szybko się uczy - mój pies z ADHD złapał już po drugim impulsie. Sąsiedzi się ucieszą :) POLECAM
Data 20.05.2015: Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z opisem i duże zadowolenie klienta :) POZYTYW !!!
Data 25.07.2017: Ekspresowa wysyłka !
Data 25.07.2017: Bardzo dobry sprzedawca. Rewelacyjny kontakt i bardzo szybka wysyłka. Gorąco polecam :)
Opinie ()
Dodaj swoją opinię