Ceramiczna fontanna dla psów i kotów marki Drinkwell

(0) opinii
Marka:PetSafe DrinkwellNr produktu:PSDRWAVALON-EU-45
499,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Badania pokazują, że jednym z najlepszych sposobów na poprawienie zdrowia Twojego zwierzaka jest dostarczanie mu świeżej i czystej wody. Najlepszym sposobem na zapewnienie mu tego jest fontanna dla psów i kotów Avalon marki Drinkwell. Fontanna nieustannie filtruje i napowietrza wodę, wprawiając ją w ciągły ruch. Ponadto, stała cyrkulacja hamuje wzrost bakterii utrzymując wodę w najlepszej jakości.

Fontanna dla psa i kota Avalon marki Drinkwell zapewnia ciągłe filtrowanie wody, dzięki czemu jest ona zawsze czysta i świeża. Miska dla zwierząt została wykonana z ceramicznego materiału wysokiej jakości i jest odporna na zadrapania. Bez problemu można ją rozłożyć na części i umyć. Pojnik dla psa umożliwia ciągłe filtrowanie 2 litrów wody.

Fontanna dla psa posiada elegancki, okrągły kształt, dzięki czemu będzie doskonale prezentowała się w domu. Urządzenie składa się z dużej miski ceramicznej oraz specjalnej wieży z której spływa strumień świeżej wody. Aby ułatwić dostęp do czystej wody zwierzętom o różnej wielkości w pojniku zastosowano podwyższone naczynia. Powolne spadanie strumienia zachęca zwierzęta do picia większej ilości wody. Wymienny filtr węglowy usuwa nieprzyjemny zapach i smak znacząco poprawiając jakość dostarczanej pupilom wody, natomiast filtr piankowy wyłapuje włosy i brud. Dużą zaletą fontanny dla psów i kotów Avalon jest jej cicha praca.Specyfikacja:
  • Wysokość fontanny: 15 cm,
  • Średnica fontanny: 26,5 cm,
  • Waga pojnika: około 2,1 kg.
Funkcjonalność:
  • Pojemność: 2 litry,
  • Odpowiednia konstrukcja miski zapobiega pryskaniu wody,
  • Cicho pracująca pompa,
  • Wymienny filtr węglowy,
  • Wymienny filtr piankowy,
  • Zasilanie 220V.

Opcjonalnie:

Fontanna dla psa i kota Drinkwell Platinum o pojemności aż 5 litrów.

Może Cię również zainteresować automatyczna miska dla psa z dwoma komorami marki PetSafe.

Data 10.12.2014: Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Błyskawiczna wysyłka towaru, paczka dobrze zabezpieczona. Wszystko super ina najwyższym poziomie :)

Data 01.03.2016: Wygląd pojnika bardzo estetyczny. Przesyłka ekspresowa, dobrze zabezpieczona. Polecam.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe