Zabawka dla psa "Kolanko" z serii Linkables

(0) opinii
Marka:PremierNr produktu:PRBB-LINK-ELB-11
25,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Zabawka elastyczna przypominająca czerwone kolanko hydrauliczne z serii Linkables marki Premier, gdzie wszystkie części łączone są jak puzzle i zabawka może się rozwijać tak jak umiejętności Twojego psa.

Elastyczne tworzywo zapewni ochronę dziąseł i zębów Twojego pupila. Gdy pies zrozumie już zasady gry możesz dokupić kolejne części do zestawu i wkładać przekąski do środka,aby nagrodzić pociechę. Wysokość zabawki wynosi 12 cm.

Przysmaki do napełniania zabawki należy dokupić oddzielnie. Zabawka przeznaczona dla psów wszystkich ras, szczególnie polecana psom ras średnich i większych.

Zabawki doskonale sprawdzają się podczas zabaw psa w domu. Całkowicie bezpieczne dla podłóg, zbudowane z elastycznego materiału nie zarysują i nie uszkodzą powierzchni.

W naszym sklepie znajdziesz pozostałe elementy zabawek serii Premier Linkabless dzięki którym zajmiesz swojego psa na długi czas !Opcjonalnie:

Kolejna zabawka z serii Linkables w kształcie kuli.

Zielony element zabawki dla psów dla psów Linkables.

Małe smakołyki dla psa do uzupełniania zabawki.

Doskonała zabawka dla psów, opinie Klientów np:

Data 19.12.2016: Szybko, konkretnie i zgodnie z opisem. Bardzo dobra praca kuriera nawet w sezonie przedświątecznym. Polecam!!!

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe