PET803 obroża elektryczna dodatkowa do pastucha dla psów

PET803 obroża elektryczna dodatkowa do pastucha dla psów
(0) opinii
Marka:ZooTopNr produktu:ZT-PET803-ADD
119,00
Niedostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Dzięki dodatkowej elektrycznej obroży dla psa będziesz mógł zabezpieczyć przed ucieczką kolejnego czworonoga. Obroża jest kompatybilna z elektrycznym pastuchem PET803 marki ZooTop. Elektryczna obroża ZooTop zasilana jest za pomocą akumulatorka, który można w dowolnym momencie naładować przypinając go kablem do centralki.

Elektroniczna obroża dla psa posiada regulowany pasek, dzięki czemu idealnie dopasujesz jego długość do rozmiarów szyi pupila. Urządzenie nie jest w pełni wodoodporne, można jednak używać go podczas opadów deszczu i śniegu. Do poprawnej pracy wymaga centralki wraz z okablowaniem z kompletnego zestawu dla jednego psa.

Dodatkowa elektryczna obroża dla psa ZooTop PET803 to jedno z najprostszych brandowanych i skutecznych rozwiązań - kierowane do osób szukających tańszego rozwiązania i szukających dostatecznej skuteczności. Tego typu obroże elektroniczne pojawiają się na rynku pod różnymi symbolami. Z praktyki, średni cykl życia oraz poprawnego działania tych produktów określamy na około rok od daty ich zakupu - stąd też ich wyjątkowo okazyjna cena. Są one produkowane w kilku fabrykach w południowych Chinach. Nasi pracownicy odwiedzili osobiście kilka z tych fabryk i po sprawdzeniu dostawców wybraliśmy do naszej oferty najlepsze jakościowo serie tych produktów oferując je w okazyjnych cenach wyprzedażowych.

Szukasz lepszej jakości lub obroży, której działanie gwarantujemy przez dłuższy czas ?

Sprawdź tutaj podobne niewidoczne ogrodzenia dla psów firmowane polską marką EasyPet ® , która obecna jest na europejskim rynku markowej elektroniki dla psów i kotów od 2007 roku.

Funkcjonalność:
  • Obroża elektryczna ZooTop zasilana przez akumulatorek,
  • Regulowany pasek obroży,
  • Minimalna waga psa, który może bezpiecznie używać elektrycznej obroży ZooTop wynosi 3,5 kilograma.
W zestawie:
  • Dodatkowa elektryczna obroża ZooTop z paskiem,
  • Elektrody krótkie i długie,
  • Tester działania impulsu,
  • Instrukcja obsługi,
  • Całość pakowana w folię lub kopertę.

Opcjonalnie:

Obroża elektryczna jest kompatybilna z systemem: elektryczny pastuch dla psa ZooTop PET803.

W ofercie naszego sklepu także elektryczna obroża do tresury ZooTop X350.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe