Duża kula na przysmaki Biscuit Bouncer

(0) opinii
Marka:PremierNr produktu:PRBB-BISC-BNCR-L-11
Kot
Mały pies
Średni pies
Duży pies
25,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Kauczukowa fioletowa piłeczka Biscuit Bouncer marki Premier została wyposażona w otwory na smakołyki. Przez swój kształt powoduje, iż pies będzie musiał się pomęczyć nad złapaniem piłki, aczkolwiek potem zostanie wynagrodzony przysmakiem co nauczy go wytrwałości w dążeniu do celu i rozwija jego umiejętności zajmując go zabawą.Ten rozmiar idealnie sprawdzi się u większych psów jak na przykład Husky, Owczarek, Bokser, Labrador, Dalmatyńczyk czy też Golden Retriever.

Piłka idealnie odbija się od twardych powierzchni, więc jest także świetną zabawką do nauki aportowania. W zestawie nie znajdują się przysmaki dla psa. Średnica kuli wynosi 9 cm.

Zabawka doskonale sprawdza się podczas zabaw psa w domu. Całkowicie bezpieczna dla podłóg, zbudowana z elastycznego materiału nie zarysuje i nie uszkodzi powierzchni.

Opcjonalnie:

Mniejsza kula Biscuit Bouncer o średnicy 7 cm.

Biszkopty dla psów do uzupełniania zabawki

Zabawka dla psa w kształcie kuli z elastycznego tworzywa. Najwyższą jakość o serii Biscuit Bouncer potwierdzają opinie naszych Klientów np:

Data 03.12.2012: Super transakcja. Towar zgodny z ofertą i foto. Błyskawiczna wysyłka. Świetny kontakt. >>>>>>>>> P O L E C A M <<<<<<<<<

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe