Zwiększająca się zainteresowanie elektronicznymi systemami dla psów i kotów spowodowało, iż postanowiliśmy zaprezentować nasz asortyment szerszemu gronu Klientów i wybraliśmy się na X edycję Targów ZooBotanica odbywające się we Wrocławiu w dniach 2-4 września 2011.Ciekawie zaaranżowane stoisko przyciągnęło wielu odwiedzających gdyż prezentowaliśmy na nim szeroką gamę systemów elektronicznych takich jak obroże treningowe i antyszczekowe, niewidzialne ogrodzenia a nawet systemy lokalizujące i kamerki dla zwierząt. Bezpośredni kontakt z Klientami pozwolił nam na przybliżenie problematyki elektronicznych systemów dla zwierząt, dla których niektóre aspekty tego rodzaju produktów były dość tajemnicze. Największe zainteresowanie wzbudzały niewidzialne ogrodzenia, które zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników.

Nasze stoisko wyróżniało się także pod względem pozostałych prezentowanych produktów. Mowa tu o fontannach Drinkwell, które uruchomiliśmy przed naszym stoiskiem i wszystkie spragnione czworonogi mogły ugasić pragnienie. Prezentowane drzwiczki dla psów i kotów marki Staywell zainteresowały niebanalną stylistyką i dostępnymi kolorami oraz zróżnicowanymi możliwościami technicznymi.

Niewątpliwym sukcesem okazały się zabawki behawioralne amerykańskiego prekursora w tym segmencie czyli marki Premier. Zabawki Premier przeznaczone do uzupełniania przysmakami (zarówno sypką karmą jak i specjalnymi ciastkami) zdobyły nowych zwolenników, którzy po raz pierwszy mieli okazję zapoznania się z tak szeroką ofertą Premiera na rynku polskim.


Wyjątkowa liczba odwiedzających oraz szereg kontaktów biznesowych, które mieliśmy okazję nawiązać, pozwalają nam ocenić X edycję Targów Zoobotanica za niezwykle udaną i nasza wizyta we Wrocławiu na przyszłej edycji jest niemal pewna.


DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe