Niewidoczne ogrodzenie dla dwóch dużych psów

(0) opinii
Marka:PetSafeNr produktu:PSPRF3004XW202PECMA Approved
Kot
Mały pies
Średni pies
Duży pies
1699,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Problemy z uciekającymi lub rozrabiającymi psami możesz w szybki i prosty sposób rozwiązać z systemem niewidzialnego ogrodzenia marki Pet Safe PRF-3004XW-20. Elektryczny pastuch przeznaczony dla psów ras średnich i dużych np. bokser, husky, kaukaz, azjata, malamut, owczarek niemiecki. Wzmocniona obudowa w obroży zabezpiecza ją również przed uszkodzeniem kiedy system niewidocznego ogrodzenia wykorzystuje więcej niż jeden pies. Jakość, skuteczność i bezpieczeństwo psów gwarantuje certyfikat ECMA. Wyjątkową skuteczność przy stosowaniu tego modelu dla wyjątkowo trudnych psów uzyskano w tym zestawie poprzez zastosowanie dodatkowej funkcji wibracji obroży w przypadku wejścia psa w strefę chronioną.

Ten model to zaawansowany technologicznie elektryczny pastuch dla dwóch dużych lub wyjątkowo upartych psów. W zestawie znajdują się dwie obroże elektryczne o wzmocnionym impulsie. Do tego systemu ogrodzenia możesz dokupić również dodatkowe obroże dla swoich kotów oraz dowolną ilość obroży dla psów (również dla dużych i bardzo dużych lub małych i średnich).

System działa w oparciu o kabel rozłożony w ogrodzie i podłączony do centralki. Tresura psa do pracy w tym systemie nie przekracza 14 dni po 10-15 minut dziennie dla najbardziej upartych psów. Przykładowe zastosowanie i ułożenie kabla:

Skręcenie przewodu dezaktywuje jego działanie co umożliwia tworzenie wysepek chroniących rabaty kwiatowe, piaskownice, baseny i oczka wodne przed dostępem pupila. Sterownik umożliwia ustawienie szerokości strefy ostrzegania i strefy impulsu umożliwiając niezwykle dokładne oznaczenie strefy dostępnej i zakazanej dla psów. Centralka umożliwia pracę z przewodem o maksymalnej długości do 1.200 metrów.

Ten model niewidzialnego ogrodzenia występuje również w wersji dla jednego psa jako niewidoczne ogrodzenie Super Radio Fence.

Zaawansowane technologicznie obroże elektroniczne dla psów posiadają regulację trybu pracy w czterech zakresach wzmocnionych impulsów, plus dodatkowy program z samym ostrzeganiem dźwiękowym tak aby dopasować je do temperamentu danego psa. W obrożach elektrycznych dla psów zastosowano również sygnalizację niskiego poziomu baterii.

Obroże elektroniczne dla psów wyposażone są w regulowany pasek w zakresie od 24 do 60 cm. Pasek ten można zastąpić własnym, gdyż jest wymienny.

Funkcjonalność:

 • Dwie wodoodporne obroże elektryczne o wzmocnionym impulsie z bateriami 9V
 • Wzmocniona obudowa obroży dla psów większych ras
 • Regulacja obroży w zakresie od 24 do 60 cm.
 • 5 trybów pracy każdej obroży w tym ostrzeganie dźwiękowe 
 • Wskaźniki rozładowania baterii w obrożach
 • Płynna regulacja strefy zakazanej dla psów w zakresie od 1,5 do ca. 8 metrów
 • Ostrzeganie o przerwanej pętli ogrodzenia w nadajniku

Zestaw zawiera:

 • Sterownik z zasilaczem
 • Dwie obroże elektryczne dla psa z dwoma kompletami elektrod i bateriami 9V
 • Estetyczne i trwałe opakowanie
 • 150 metrów dedykowanego przewodu antenowego
 • 50 flag ostrzegawczych
 • Neonowa lampka testująca
 • Przewodnik użytkownika w języku angielskim
 • Instrukcja w języku polskim
 • Dwie złączki żelowe do przewodu
Specyfikacja:
 • waga odbiorników obroży: 120 gram,
 • wymiary odbiorników obroży: 70 x 40 x 35 mm,
 • regulacja pasków obroży: 15 - 71 cm.


 

Opcjonalnie:

Dodatkowe obroże elektroniczne dla małych i średnich oraz dużych psów lub kotów

Dodatkowy przewód no.100 do niewidzialnego ogrodzenia PetSafe

Zapasowe baterie do elektronicznych obroży PetSafe

Wymienne elektrody do elektronicznej obroży PetSafe

Produkt posiada aprobatę CE

Amerykański system typu elektroniczny pastuch dla dwóch dużych psów PetSafe Super Radio Fence, opinie Klientów:

Data 05.01.2009: Wszystko w jak najlepszym porządku: obsługa kompetentna, realizacja zamówienia błyskawiczna. Opinia na pewno się powtarza, ale jak napisać inną opinię skoro to wszystko prawda

Data 17.04.2009: Bardzo polecam - Elektryczny pastuch skutecznie powstrzymuje naszego psa przed kopaniem dziur w trawniku - teraz można go nawet wyłączyć a pies i tak nie wchodzi na trawnik. Przedmiot co prawda nie jest tani ale wart swojej ceny.

Data 12.07.2009: Minęło sporo czasu od kupna ale za to mogę wystawić opinie nie tylko sprzedającemu ale również urządzeniu. Sprawdza się rewelacyjnie, pies (owczarek niemiecki) bardzo szybko nauczył się gdzie może się poruszać i ogród jest bezpieczny!

Data 23.07.2009: Wszystko jest ok. Świetny kontakt, błyskawiczna przesyłka. Elektryczny pastuch na owczarku podhalańskim działa w 100%. Pies tylko raz spróbował przejść i uciekł do kojca. Wcześniej nie chciał wchodzić do kojca, a teraz nie chce z niego wyjść.

Data 22.12.2009: Super szybka przesyłka , bardzo miły i fachowy kontakt można wszystkiego dowiedzieć się telefonicznie!! Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania (pies owczarek środkowoazjatycki) - dziękujemy i zdecydowanie POLECAM!!!!

Data 13.02.2010: Wszystko ok...towar zgodny z opisem..pozdrawiam.

Data 3.03.2010: Rewelacja! Naprawdę działa! Gorąco polecam wszystkim posiadaczom czworonogów!!

Data 4.06.2010: Elektryczny pastuch z regulacją rewelacyjnie się sprawdza. GORĄCO POLECAM !!!!

Data 03.10.2010: Towar zgodny z opisem. szybka przesyłka. super sprzedawca.

Data 5.10.2010: Towar według opisu. Błyskawicznie dostarczony. Dziękuje i polecam tego sprzedawce !!!!!!

Data 26.01.2011: Mój owczarek niemiecki tylko raz znalazł się w "zakazanej" strefie i od tej pory nie chce się nawet zbliżyć do miejsca, gdzie został skarcony przez niewidoczne ogrodzenie. Nie oddala się samowolnie, a o to mi właśnie chodziło przy podejmowaniu decyzji o zakupie; jestem zadowolony.

Data 23.05.2011r: Wzorowa transakcja. Gorąco polecam!

Data 09.12.2011: Towar zgodny z opisem, szybka dostawa, polecam wszystkim tego sprzedawce !!!

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe