EasyPet Premium 700 dodatkowa elektryczna obroża

EasyPet Premium 700 dodatkowa elektryczna obroża
(0) opinii
Marka:EasyPetNr produktu:WEEP700ADD
389,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Dodatkowa elektryczna obroża dla psa EasyPet Premium 700 do skutecznego szkolenia psa w zasięgu nawet do 600 metrów w wolnym terenie. Do pracy wymaga posiadania pilota EasyPet Premium 700.

Obroża elektryczna, prócz impulsów korekcyjnych dostępnych w 8 płynnie dobieranych poziomach oferuje ostrzeganie dźwiękowe oraz wibracje. Elektroniczna obroża dla psa jest wodoodporna z klasą IPX7 i może być używana w czasie deszczu lub śniegu - niezależnie od warunków atmosferycznych.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Elektryczna obroża EasyPet Premium 700 jest niezwykle lekka i posiada kompaktowe kształty, dzięki czemu może być stosowana zarówno dla mniejszych, średnich jak i większych psów. Dzięki regulowanemu paskowi w zakresie od 28 do 70 cm z powodzeniem dopasujesz jego długość do obwodu szyi swojego psa. W zestawie znajdują się uniwersalne elektrody ze stali szlachetnej dla psów z krótką, średnią i dłuższą sierścią.

Elektryczna obroża EasyPet zasilane za pomocą akumulatorka, który można w każdej chwili doładować. Kupując obrożę firmowaną europejską marką EasyPet masz pewność, że kupujesz markowy produkt, którego testy na etapie produkcji wykraczają poza zwykłe potrząśnięcie i jednorazowe włączenie jak to ma miejsce w tanich chińskich produktach. Produkty EasyPet przechodzą na etapie produkcji nawet kilkugodzinne testy poprawnego działania.

W przypadku zakupu produktów marki EasyPet uzyskasz dodatkowo dostęp do bogatej oferty filmów szkoleniowych odnośnie elektroniki dla psów na firmowym kanale EasyPet w portalu YouTube - szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do produktu.

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej, które zapobiegają podrażnieniom i zapewniają doskonałe, bezpieczne i skuteczne podanie impulsu korekcyjnego.

Funkcjonalność:
 • Maksymalny zasięg działania do 600 metrów,
 • Obroża elektryczna odporna na zanurzenie IPX7,
 • Obroża elektryczna wyposażona w akumulatorki,
 • W sumie 8 płynnie dobieranych poziomów impulsów korekcyjnych,
 • Wibracje w elektrycznej obroży dostępne w 8 poziomach,
 • Minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet Premium 700 wynosi około 5 kilogramów.
W zestawie:
 • Lekka i wygodna obroża elektroniczna dla psa na akumulatorek,
 • Regulowany pasek obroży,
 • Uniwersalne elektrody Premium ze stali szlachetnej.

Specyfikacja:

 • Waga obroży: 60 gram,
 • Wymiary obroży: ok. 65 x 40 x 25 mm,
 • Długość paska od 28 do 70 cm.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe