Dodatkowa obroża elektryczna do EasyPet Trainer 1000

Dodatkowa obroża elektryczna do EasyPet Trainer 1000
(0) opinii
Marka:EasyPetNr produktu:EPDOD-TRAINER1000
299,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Dodatkowa obroża elektryczna dla psa przeznaczona do pracy z systemem EasyPet Trainer 1000.

Obroża do tresury psa przeznaczona jest dla psów o wadze powyżej 3,5 kg. Pasek w obroży jest wymienny i można go zastąpić np. dłuższym. Obroża posiada funkcję oszczędzania baterii poprzez przechodzenie w stan czuwania. Obroża elektroniczna przechodzi w tryb czuwania po około czterech minutach braku aktywności psa noszącego obrożę. W tym trybie obroża elektroniczna nie przyjmuje sygnałów z pilota. Po wykryciu ruchu psa następuje jej ponowne uruchomienie i nawiązanie łączności z pilotem.

Markowa elektryczna obroża dla wymagających użytkowników - szczególnie polecana dla myśliwych i tych, którym potrzebny jest zwiększony zasięg pracy systemu. Kupując obrożę firmowaną europejską marką EasyPet masz pewność, że kupujesz markowy produkt, którego testy na etapie produkcji wykraczają poza zwykłe potrząśnięcie i jednorazowe włączenie jak to ma miejsce w tanich chińskich produktach. Produkty EasyPet przechodzą na etapie produkcji nawet wielogodzinne testy poprawnego działania.

Współpracuje z systemem opartym na pilocie EasyPet Trainer 1000.

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej w cenie 188,00 złotych w przypadku zakupu poza tym zestawem !!!

Specjalny stop, z którego zostały one wykonane cechuje się wysoką trwałością i znacznie wyższą odpornością na korozję niż w przypadku zwykłych elektrod stalowych. Stop, z którego zostały wykonane elektrody, dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałe przewodzenie impulsu i minimalizuje ryzyko podrażnień i odczynów alergicznych w miejscu kontaktu elektrod ze skórą psa.
 
Elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej można odróżnić od tanich stalowych elektrod poprzez zbliżenie do nich magnesu. Stal szlachetna, z której zostały wykonane elektrody EasyPet cechuje się minimalną reakcją na magnetyzm, dzięki czemu nie są one tak silnie przyciągane przez magnes jak zwykłe, tanie elektrody stalowe.

Funkcjonalność:
 • Aż 99 płynnie dobieranych poziomów impulsów korekcyjnych,
 • Ostrzeganie dźwiękowe oraz wibracje w obroży elektrycznej dla psa,
 • Zasilanie obroży za pomocą akumulatorka,
 • Tryb oszczędzania energii w trybie czuwania,
 • Minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.
W zestawie:
 • Wygodna obroża elektroniczna dla psa,
 • Regulowany pasek obroży,
 • Para elektrod krótkich i para elektrod długich,
 • Lampka kontrolna,
 • Obroża pakowana w kopertę lub torebkę foliową.

Specyfikacja:

 • Waga odbiornika obroży: 63 gramy,
 • Wymiary obroży: 70 x 40 x 35 mm,
 • Regulowany pasek: 35 - 60 cm.

Opcjonalnie:

Znakomita obroża treningowa dla psa EasyPet Trainer 1000 z dużym i czytelnym wyświetlaczem LCD.

W ofercie naszego sklepu również obroża antyszczekowa EasyPet - 7 poziomów impulsów korekcyjnych oraz 6 poziomów czułości na wykrywanie szczekania.

Zapasowy akumulator do obroży dla psa.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe