Targi Gardenia i Animal Market 2012.Tegoroczna edycja Targów Gardenia i Animal Market okazała się pod każdym względem rekordowa, na ponad 24 tys.  zwiedzających, którzy przyjechali na targi ogrodnicze i zoologiczne do Poznania czekało 7 pawilonów   powierzchni wypełnionych po brzegi artykułami ogrodniczymi i zoologicznymi. Najnowszą ofertę branżową pokazało 480 wystawców i firm reprezentowanych z 11 krajów: Belgii, Białorusi, Czech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Niemiec, Słowacji,  USA i Włoch. Wśród tak znakomitego grona nie mogło zabraknąć również naszego stoiska, na którym tradycyjnie prezentowaliśmy szeroką gamę elektronicznych systemów treningowych, antyszczekowych oraz cieszących się niezwykłym zainteresowaniem systemów Niewidzialnych Ogrodzeń. Dodatkowo obok szerokiego wyboru elektroniki mogliśmy zaprezentować unikatowe zabawki behawioralne marki Premier oraz zupełną nowość w naszej ofercie: zabawki grupy HappyPet.Duża liczba zwiedzających przełożyła się na zainteresowanie zarówno Klientów odwiedzających Targi, ale również nawiązaliśmy wiele obiecujących kontaktów biznesowych zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Zainteresowanie, jakie wzbudziło nasze duże stoisko przełożyło się także na zainteresowanie ze strony mediów. Mieliśmy okazję podzielić się wiedzą na temat elektronicznych systemów oraz omówić problematykę niesfornych czworonogów na łamach takich programów jak:

TvBiznes

Wielkopolskiej Telewizji Kablowej

TVNMeteo

TVN – Maja w Ogrodzie

TV Zwierzyniec

Dodatkowo na targach, jako EasyPet otrzymaliśmy prestiżową nagrodę magazynu „Rynek Zoologiczny” w kategorii „Innowacje Roku 2012” za nowatorski produkt dla kotów jakim są Drzwiczki PETPORTE, które jako jedyne na rynku zintegrowane są z chipem identyfikacyjnym.

Niesamowita atmosfera targów, duża liczba odwiedzających oraz niewątpliwy sukces biznesowy, za jaki uważamy udział w Gardenii możemy podsumować jednym zdaniem:

DO ZOBACZENIA ZA ROK !!!
DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe