Najczęstszym powodem nieprawidłowego działania systemu niewidocznego ogrodzenia jest przerwanie przewodu lub uszkodzenie izolacji kabla antenowego wyznaczającego strefę zakazaną dla psa lub kota.

Warto sprawdzić to przed odesłaniem sprawnego urządzenia na serwis. Zaoszczędzi to zbędnych kosztów i czasu w którym nasz pupil nie będzie pilnowany przez system niewidocznego ogrodzenia.

Pies ignorujący strefy

W przypadku kiedy nie są Państwo pewni, co jest powodem niedziałającego ogrodzenia dla psa lub kota warto skorzystać z pomocy serwisowej dostępnej pod numerem:

661 - 453
- 919

Jeśli urządzenie informuje nas wydając odpowiednie dźwięki o niezachowanej ciągłości obwodu strefy zakazanej, warto skorzystać z lokalizatora przerwanego przewodu. Miejsce uszkodzenia jest często mało widoczne bądź trudno dostępne, a sprawdzenie całej linii obwodu kłopotliwe, czasochłonne, a w sytuacjach których przewód jest ukryty pod kostką brukową bądź elementami wystroju ogrodu - bardzo kosztowne. Wychodząc potrzebom naszych klientów naprzeciw, dajemy możliwość wypożyczenia urządzenia lokalizującego miejsce przerwania obwodu. Samo urządzenie, bardzo proste w obsłudze pozwala na lokalizację uszkodzonego miejsca w kilkanaście minut, przy długości przewodu osiągającej nawet kilkaset metrów.


PetSafe WBL-100

Lokalizator przerwanego przewodu niewidocznego ogrodzenia

Urządzenie wraz z niezbędnymi do lokalizacji elementami jest dostępne za kwotę 99 zł tygodniowo, pamiętając o kaucji zwrotnej wynoszącej 1.000 zł. Urządzenie można odebrać osobiście w godzinach pracy biura jak również wysyłkowo, płacąc kurierowi przy odbiorze. Zwrot kaucji następuje po odesłaniu systemu lokalizującego, na konto bankowe wynajmującego. Aby skorzystać z opcji wypożyczenia prosimy o wypełnienie odpowiedniego oświadczenia oraz zapoznanie się i podpisanie regulaminu wypożyczenia dostępnych pod tym linkiem.
DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe