W Expo Silesia zakończyła się trzecia edycja Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting 2012. Wszyscy, którzy odwiedzili Sosnowiec w dniach 30 marca – 1 kwietnia, mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą 130 wystawców, reprezentujących polskie i światowe marki. Trzy dni targowe wypełniły pokazy, ciekawe prezentacje i konkursy z nagrodami. Zwiedzający mogli zapoznać się z propozycją firm nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.

Nasze skromne stoisko wzbudziło duże zainteresowanie głównie z uwagi na ofertę elektronicznych systemów treningowych, niewidzialnych ogrodzeń i systemów lokalizacyjnych. Większość myśliwych odwiedzających nasz namiot miała świadomość skuteczności elektronicznych systemów dla psów więc naszym zadaniem była głównie prezentacja nowości i ciekawostek. Duże zainteresowanie wzbudziły systemy lokalizujące zarówno te radiowe o krótkim zasięgu, profesjonalne systemy GPS oraz nowoczesne systemy dla norowców.


Ciekawy profil targów pozwolił nam na pozyskanie interesujących kontaktów handlowych, szereg sympatycznych spotkań z dotychczasowymi Klientami umożliwiło nam prezentacje coraz szerszej oferty EasyPet ale przede wszystkim targi pozwoliły nam na propagowanie przekonania o skuteczności i bezpieczeństwie systemów elektronicznych w tak ważnej grupie potencjalnych Klientów czyli Myśliwych.

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe