Naszym głównym celem jest 100% gwarancji satysfakcji Naszych Klientów kupujących i wykorzystujących elektroniczne systemy treningowe.Pewność wyboru
Dzięki fachowej pomocy naszych konsultantów dokonasz najlepszego wyboru spośród bogatej oferty elektronicznych systemów treningowych.

Sprawna dostawa
Produkty ze statusem Dostępny wysyłamy pocztą kurierską w ciągu 24 godzin. Nasze przesyłki obsługuje firma kurierska DPD. W każdej chwili możesz uzyskać numer listu przewozowego i monitorować dostawę.

Fachowa pomoc
Dzwoniąc na naszą infolinię uzyskasz szybką i fachową pomoc w sytuacjach wymagających konsultacji. Twoje problemy z psem na pewno dadzą się rozwiązać.

Serwis urządzeń
Kupując w naszym sklepie korzystasz z programu rozszerzonej gwarancji EasyPet Plus na 12 miesięcy od daty zakupu niezależnie od gwarancji producenta. 

Reklamacje i zwroty
Kupując produkty w sklepie EasyPet masz możliwość wymiany lub zwrotu produktów na jasnych zasadach podanych na naszej stronie.

Konkursy i nagrody
Rejestrując się w sklepie Easypet możesz korzystać z atrakcyjnych promocji i akcji rabatowych. Dla wszystkich naszych Klientów organizujemy również konkursy z nagrodami związane z praktycznym stosowaniem elektronicznych systemów treningowych.

A tu znajdziesz link do często zadawanych pytań

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe