Elektryczna obroże PetSafe i Innotek.

Poszukując taniej, stosunkowo prostej obroży elektrycznej do amatorskiej tresury psa należy zwrócić uwagę na oferowane przez nią funkcje. Prawidłowo prowadzona tresura psa wymaga stosowania różnych obroży elektronicznych w zależności od rasy, długości sierści i wagi psa. 

Dla psów mniejszych i średnich z powodzeniem sprawdzą się tańsze obroże marki Innotek (modele serii Free Spirit) lub marki PetSafe (modele serii Trainer 100 i 400). Podejmując decyzję o zakupie należy zwrócić uwagę na zasięg wybranego modelu obroży pamiętając, że podawane przez producenta wartości dotyczą idealnych warunków pogodowych i braku przeszkód w terenie.

Ważną cechą dobrej obroży elektronicznej jest możliwość oferowania przez nią szerokiej gamy natężenia impulsu i funkcja ostrzegania dźwiękowego.

Jeśli chcesz aby wybrana obroża elektryczna służyła Ci jak najdłużej zwróć też uwagę czy jest ona wodoodporna. Dzięki temu będziesz jej mógł używać o każdej porze roku, bez względu na pogodę.

Wszystkie modele obroży marki Innotek i PetSafe posiadają certyfikat ECMA co zapewnia bezpieczeństwo Twojego psa i wysoką jakość produktów.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie wyboru najlepszego modelu dla Twojego psa skorzystaj z naszej infolinii. Tresura psa będzie prostsza i skuteczniejsza niż myślisz. Obejrzyj również prezentacje najbardziej popularnych obroży do tresry psów poniżej.

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe