Pragniemy poinformować, że firma EasyPet od kwietnia 2014 została pierwszym i jedynym w Polsce oficjalnym partnerem organizacji ECMA, której certyfikat potwierdza jakość i bezpieczeństwo sprzedawanych przez nas systemów do tresury psów.

Od początku istnienia byliśmy związani z ECMA, a ich wartości są nam bliskie. Teraz jednak już formalnie jesteśmy w stanie potwierdzić nasze zaangażowanie w propagowanie bezpiecznych i wysokiej jakości narzędzi, które ułatwiają tresurę zarówno profesjonalistom jak i amatorom.

W naszym sklepie zakupisz obroże elektroniczne ECMA takich producentów jak: PetSafe, Num'Axes, SportDOG, PAC oraz Dogtra. Certyfikowane obroże elektroniczne tych firm to najwyższa jakość elektroniki do tresury psów.

Elektroniczne obroże ECMA są szczególnie przez nas polecane do stosowania przez Klientów poszukujących produktów pewnych i bezpiecznych dla psów.

Zobacz listę partnerów ECMA, na której nasza firma, jako dystybutor tych marek, również miała zaszczyt się znaleźć na stronie http://ecma.eu.com/.
DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe