Obroża elektroniczna EasyPet do pastucha Barrier 300

Obroża elektroniczna EasyPet do pastucha Barrier 300
(0) opinii
Marka:EasyPetNr produktu:EPDOD-BARRIER300
329,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Elektryczna obroża dodatkowa EasyPet Barrier 300 do systemu elektryczny pastuch - niewidoczne ogrodzenie dla psów do stosowania w ogrodzie.

Obroża elektroniczna przeznaczona jest do systemu typu elektryczny pastuch dla psa, tam gdzie tresura psa prowadzona jest w ogrodzie. Jeśli chcesz stosować swoje niewidoczne ogrodzenie marki EasyPet dla większej ilości psów, tego typu obroża elektryczna dla psów będzie współpracowała z posiadaną przez ciebie centralką modelu Barrier 300 firmowanego marką EasyPet.

Dodatkowa elektryczna obroża do systemu EasyPet Barrier 300 jest wodoodporna. Zasilanie zapewnia wbudowany akumulatorek.

Obroża elektryczna dla psa posiada funkcję oszczędzania baterii. Obroża elektroniczna przechodzi w stan czuwania jeśli pies nie porusza się przez okres około czterech minut. Po wykryciu ruchu psa lub potrząśnięciu obrożą wychodzi ona z trybu czuwania i rozpoczyna normalne działanie.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej w cenie 188,00 złotych w przypadku zakupu poza tym zestawem !!!

Specjalny stop, z którego zostały one wykonane cechuje się wysoką trwałością i znacznie wyższą odpornością na korozję niż w przypadku zwykłych elektrod stalowych. Stop, z którego zostały wykonane elektrody, dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałe przewodzenie impulsu i minimalizuje ryzyko podrażnień i odczynów alergicznych w miejscu kontaktu elektrod ze skórą psa.
 
Elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej można odróżnić od tanich stalowych elektrod poprzez zbliżenie do nich magnesu. Stal szlachetna, z której zostały wykonane elektrody EasyPet cechuje się minimalną reakcją na magnetyzm, dzięki czemu nie są one tak silnie przyciągane przez magnes jak zwykłe, tanie elektrody stalowe.

Funkcjonalność:
  • Wodoodporna obroża elektryczna dla psa zasilana akumulatorkiem,
  • Regulacja paska obroży w zakresie od 25 do 65 cm,
  • Minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.
W zestawie:
  • Obroża elektroniczna z paskiem,
  • Krótkie i długie elektrody ze stali szlachetnej,
  • Lampka testowa,
  • Obroża pakowana w kopertę lub torebkę foliową.

Specyfikacja:

  • Waga odbiornika obroży: 61 gram,
  • Wymiary odbiornika obroży dla psa: 65 x 30 x 40 mm,
  • Regulacja paska obroży od 25 do 65 cm.

Opcjonalnie:

Niewidoczne ogrodzenie dla psa EasyPet Barrier 300 z czytelnym wyświetlaczem LCD na centralce.

Oryginalny przewód antenowy do niewidzialnego ogrodzenia.

W ofercie naszego sklepu również obroża antyszczekowa dla psa EasyPet NoBark 60 - 7 poziomów impulsów oraz 6 poziomów czułości na wykrywanie szczekania.

Zapasowy akumulator do obroży dla psa.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe