Linkables Twist - zielony element zabawki modułowej

(0) opinii
Marka:PremierNr produktu:PRBB-LINK-TWIST-11
25,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Seria Premier Linkables umożliwia stworzenie wspaniałej, modułowej zabawki złożonej z różnych części. Twist przypomina kształtem zielony gwint do którego można dokręcić inne części z tej serii. Element Twist wykonany jest z zielonego, miękkiego kauczuku i sam w sobie jest doskonałą zabawką dla psa, która ćwiczy psy i zachęca do zabawy.

Gdy tylko nasz pies nauczy się, jak otrzymywać przysmak za każdym razem, możemy dołożyć kolejne elementy z serii Premier Linkables tak by zabawa nigdy nie stała się nudna, a zabawka rozwijała się w tym samym tempie co umiejętności psa ! 

Każda z części tej serii zabawek dla psów została stworzona tak, aby była w pełni bezpieczna dla zwierzaków. Gryzienie przez psy tych zabawek ma dobry wpływ na dziąsła Waszego psa. Wysokość zabawki to 18 cm.

Zabawki doskonale sprawdzają się podczas zabaw psa w domu. Całkowicie bezpieczne dla podłóg, zbudowane z elastycznego materiału nie zarysują i nie uszkodzą powierzchni.

Zestaw nie zawiera przysmaków dla psa, które można dokupić. Zabawka przeznaczona jest dla psów różnej wielkości i różnych ras. Rozbudowany o wszystkie elementy moduł Linkables marki Premier szczególnie polecany jest psom ras średnich i dużych.
 


Opcjonalnie z serii Premier Linkables:

Zabawka dla psa w kształcie kolanka hydraulicznego

Kolejny element serii Linkables - zabawka Orb

Nagrody - przysmaki dla psów do uzupełniania zabawki

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe