Dodatkowa obroża elektryczna do zestawu TRAINER 300

Dodatkowa obroża elektryczna do zestawu TRAINER 300
(0) opinii
Marka:EasyPetNr produktu:EPDOD-TRAINER300
129,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Dodatkowa elektryczna obroża do tresury psa przeznaczona do stosowania z zestawem TRAINER 300 firmowana europejską marką EasyPet.

Lekka i tania obroża elektryczna zasilana jest za pomocą dwóch popularnych baterii AAA 1,5 V. Dzięki kompaktowym kształtom świetnie nadaje się do tresury nawet mniejszych czworonogów, a regulowany pasek pozwoli na idealne jego dopasowanie do rozmiarów tresowanego przez ciebie pupila ras mniejszych, średnich bądź dużych.

Elektryczna obroża dla psa EasyPet oprócz 100 płynnie dobieranych poziomów impulsów korekcyjnych oferuje także wibracje obroży stosowane jako bodziec pozytywny bądź ostrzegawczy, dodatkowe ostrzeganie dźwiękowe w obroży oraz podświetlenie diody w obroży elektronicznej wyzwalane z pilota - niezwykle przydatne podczas spacerów z psem po zmroku w celu lokalizacji psa za pomocą elektrycznej obroży.

Obroża posiada funkcję oszczędzania baterii poprzez przechodzenie w stan czuwania. Obroża elektroniczna przechodzi w tryb czuwania po około czterech minutach braku aktywności psa noszącego obrożę. W tym trybie obroża elektroniczna nie przyjmuje sygnałów z pilota. Po wykryciu ruchu psa następuje jej ponowne uruchomienie i nawiązanie łączności z pilotem.

Kupując obrożę elektryczną firmowaną europejską marką EasyPet masz pewność, że kupujesz markowy produkt, którego testy na etapie produkcji wykraczają poza zwykłe potrząśnięcie i jednorazowe włączenie jak to ma miejsce w tanich chińskich produktach. Produkty EasyPet przechodzą na etapie produkcji nawet wielogodzinne testy poprawnego działania.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej w cenie 188,00 złotych w przypadku zakupu poza tym zestawem !!!

Specjalny stop, z którego zostały one wykonane cechuje się wysoką trwałością i znacznie wyższą odpornością na korozję niż w przypadku zwykłych elektrod stalowych. Stop, z którego zostały wykonane elektrody, dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałe przewodzenie impulsu i minimalizuje ryzyko podrażnień i odczynów alergicznych w miejscu kontaktu elektrod ze skórą psa.
 
Elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej można odróżnić od tanich stalowych elektrod poprzez zbliżenie do nich magnesu. Stal szlachetna, z której zostały wykonane elektrody EasyPet cechuje się minimalną reakcją na magnetyzm, dzięki czemu nie są one tak silnie przyciągane przez magnes jak zwykłe, tanie elektrody stalowe.

Funkcjonalność:
 • W sumie 100 płynnie dobieranych poziomów impulsów korekcyjnych,
 • Ostrzeganie dźwiękowe w obroży elektrycznej dla kolejnego psa,
 • Ostrzeganie za pomocą wibracji - również jako bodźce pozytywne dla psów,
 • Podświetlenie diody w obroży elektronicznej,
 • Zasilanie za pomocą 2 baterii AAA 1,5 V,
 • Minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.

W zestawie:

 • Obroża elektryczna dla psa,
 • Krótkie i długie elektrody ze stali szlachetnej,
 • Lampka testowa,
 • Dwie baterie AAA 1,5V do obroży elektrycznej,
 • Instrukcja obsługi,
 • Całość pakowana w folię lub kopertę.
Specyfikacja:
 • Waga odbiornika obroży: 51 gram,
 • Wymiary obroży: 60 x 35 x 35 mm,
 • Regulowany pasek: 30 - 55 cm,
 • Obroża pakowana w kopertę lub torebkę foliową.

Opcjonalnie:

Elektryczna obroża do tresury psa EasyPet Trainer 300.

Markowa obroża elektryczna do tresury psa EasyPet Trainer 350 z lekką obrożą zasilaną na akumulatorek.

Może zainteresować Cię również obroża do tresury psa EasyPet Hunter 500 o zasięgu do 500 metrów z lokalizatorem dźwiękowym.

Dodatkowa bateria do obroży.

W ofercie naszego sklepu także obroża antyszczekowa EasyPet NoBark 60.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe