Rozstrzygnięcie konkursu

Nagrody za I i II miejsce w Konkursie EasyPet w postaci:

I miejsce: Karma 3 kg Dog Chow + pojnik przenośny dla psa DogIt + kość zabawka Hilton

II miejsce: Płyn przeciw pchłom i kleszczom Beaphar + Ultradźwiękowy gwizdek treningowy DogIt + Przysmak SportSnacks

Przeczytaj opinie i historie użytkowników:

Pan Marek, jego Labrador Falkor i elektroniczna
obroża antyszczekowa d-Mute

Ten czarny piesek na załączonych zdjęciach to ja, Falkor. Jestem prawie dwuletnim Labradorem, który sprawia swojej pani nie lada kłopoty. Bardzo lubię jej towarzystwo i dlatego nie mogę znieść samotności. Kiedy moja pani wychodziła do pracy, to moje wycie było słyszane przez wszystkich naszych sąsiadów, którzy od razu przyszli nas o tym poinformować.

Biedna pani próbowała wszystkiego bym był spokojny, niestety bezskutecznie. Wizyty sąsiadów stały się coraz bardziej natarczywe. Wtedy jej narzeczony podsunął jej pomysł kupna obroży antyszczekowej Dog D-Mute w sklepie internetowym EasyPet. Za pierwszym razem oboje baliśmy się ją założyć, jednak - jak się później okazało - całkowicie niepotrzebnie. Ta obroża jest rewelacyjna. Jej działanie jest zupełnie bezpieczne dla mnie i teraz wiem, że po sygnale dźwiękowym mam przestać szczekać. Obecnie nie sprawiam już kłopotów swojej pani i częściej widzę uśmiech na jej twarzy. Najważniejsze jednak jest to, że przestaliśmy mieć niespodziewanych gości w postaci sąsiadów.

Bardzo polecam tę obrożę wszystkim kolegom i koleżankom z podobnymi problemami. Ta obroża naprawdę działa. Wypróbujcie ją sami.

Falkor

***************************************************************

Pan Jan, jego Retriver Kolor i elektroniczna
obroża treningowa Canicom


Jestem posiadaczem obroży elektrycznej CANICOM 200  / zakupu dokonałem w Waszym sklepie internetowym /. Jak widać na zdjęciu  - pies wabiący się KOLOR - jest w pełni zrelaksowany. Zapewniam, że przy umiejętnym stosowaniu obroży elektrycznej / nie może to być narzędzie do zadawania bólu / każdy pies będzie podobnie zrelaksowany. KOLOR jest psem azylowym rasy Retriver Nowa Szkocja -zabrany z  azylu 1,5 roku temu w wieku 1,5 roku. Przeszedł podstawowe szkolenie w zakresie posłuszeństwa ogólnego. Jako " polowszczyk " poluje na wszystko / począwszy od much, kretów, jeży, kotów, zajęcy i innej zwierzyny / i miał zasadnicze problemy z posłuszeństwem w momencie podjęcia pracy łownej. Ponieważ często przebywa w okolicy lasów zaszła potrzeba ograniczenia jego aktywności. Zastosowanie w/w obroży skutecznie ograniczyło jego działalność w tym zakresie.

Z obrożą tą po raz pierwszy spotkał się na szkoleniu podstawowym / impulsem został potraktowany tylko jeden raz / 2 stopień / w trakcie pogoni za wiewiórką i nie wykonaniu polecenia “ równaj “komendą podaną głosem i dźwiękiem /. Ten jeden raz spowodował, że teraz, gdy już otrzymał “ swoją “ obrożę wystarczy podanie mu tylko impulsu dźwiękowego i natychmiast wykonuje komendę “ równaj “.

Moje uwagi przy stosowaniu w/w obroży:

  • pies powinien przejść podstawowe szkolenie posłuszeństwo – musi rozumieć komendę

  • komenda musi być podawana wyraźnie i tym samym wyrażeniem

  • użycie impulsu powinno być zastosowane tylko wówczas, gdy nie wykona komendy podanej głosowo lub dźwiękiem

Kolor

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe