Nie musisz się śpieszyć. 

Z nami znasz zasady, masz pewność i masz czas na zwrot lub wymianę produktów na takie, które spełnią Twoje oczekiwania.W okresie 14 dni od daty zakupu elektronicznych systemów treningowych oraz pozostałych produktów:

Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny na swój koszt. W przypadku zwrotu nieużywanego towaru zapakowanego w nieuszkodzone opakowanie Klientowi przysługuje zwrot całości zapłaconej kwoty. 

W przypadku chęci wymiany towaru na inny w podobnej cenie lub droższy zestaw odpowiedni dla danej rasy i temperamentu psa wystarczy dopłacić tylko różnicę w cenie i pokryć koszty przesyłek transportem wskazanym przez EasyPet.

W przypadku zwrotu w tym samym terminie towaru używanego, potrąceniu podlegają dodatkowo koszty: elektrod, pasków, baterii, kabli, złączek i innych elementów które zostały rozpakowane z oryginalnych opakowań i nie nadają się do powtórnej sprzedaży jako elementy nowe.

Szczegółowy sposób postępowania w sprawie zwrotów znajdziesz na naszej stronie w zakładce regulamin - punkt IX.

Przed dokonaniem zakupu skontaktuj się z naszym konsultantem który doradzi wybór zestawu, który najlepiej sprawdzi się w Twojej sytuacji.

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe