Pies i kot w ogrodzie.

Ile razy zdarzyło się twojemu pupilowi niepostrzeżenie wybiec z ogrodu na ulicę ? Czy zdarzyło się, że twój pies biegał po ogrodzie niezbyt zadowolonych sąsiadów ? Z pewnością usłyszelibyśmy wiele twierdzących odpowiedzi na te i podobne pytania.

Są jednak skuteczne sposoby, by uchronić psa przed niebezpieczeństwami czyhającymi poza ogrodzeniem. Niewidzialne ogrodzenie znane jako elektryczny pastuch jest prostym i jakże skutecznym rozwiązaniem Twoich problemów. Tresura psa i kota z elektronicznymi systemami jest niezwykle szybka i skuteczna.

Z pewnością podstawowym zagrożeniem jest ucieczka na ruchliwą ulicę. Niewiele z nas zastanawia się jednak nad przeskakiwaniem naszego pupila przez ogrodzenie, co niesie za sobą ogromne niebezpieczeństwo. 

Wystające druty siatki czy ostro wykończone, metalowe ogrodzenie jest zagrożeniem zdrowia, a nawet życia psa. Ogrodzenie elektryczne jest znacznie bezpieczniejsze niż tradycyjny płot.

Nie od dziś wiadomo też, że również koty chodzą "własnymi ścieżkami". Mimo tego każdy posiadacz kota martwi się również o jego bezpieczeństwo. 

Firma Pet Safe jako jedyna oferuje niewidoczne ogrodzenie dla kota. Główna zaleta tego ogrodzenia to niezwykle lekka obroża elektroniczna z bardzo małym natężeniem impulsu, orzygotowanym tak abyśmy mogli zadbać również o bezpieczeństwo kotów. 

Zatem zadbajmy o naszego pupila... a przy okazji o nasz ogród!


Kliknij i sprawdź jakie produkty tego typu kupisz w naszym sklepie. 

Zobacz również jak działa niewidoczne ogrodzenie dla psa i kota.

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe