ZooTop PET803 zagroda - elektryczny pastuch dla dwóch psów

(0) opinii
Marka:ZooTopNr produktu:ZT-PET8032P
588,00
Zamówienie do 21 dni
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Urządzenie typu niewidoczny elektryczny pastuch dla psa PET803 marki ZooTop z dwiema elektrycznymi obrożami dla dwóch psów jest niewidocznym ogrodzeniem, które pomoże Ci pozbyć się problemów z notorycznie uciekającymi psami. Będziesz mógł również ochronić przed nimi swoje ulubione rabaty kwiatowe, skalniaki czy oczka wodne.

Urządzenie składa się z nadajnika, przewodu dedykowanego o długości około 200 metrów oraz elektrycznej obroży ZooTop dla psa, ładowanej na akumulatorek. Ogrodzenie niewidoczne dla psa ZooTop PET803 może być wydłużone do 300 metrów - przekroczenie tej długości może spowodować trwałe uszkodzenie centralki.

Zasada działania elektrycznego pastucha dla psów jest bardzo prosta. Kabel możesz poprowadzić w dowolny sposób, pamiętając aby stworzył pętlę wracając do nadajnika. Gdy pies z obrożą elektryczną ZooTop przekroczy granicę strefy ostrzegawczej, wyznaczonej przez odpowiednio dobraną odległość od przewodu, elektryczna obroża dla psa wyda dźwięk ostrzegawczy. Jeżeli pies nie wycofa się i przekroczy granicę strefy korekcyjnej, elektryczna obroża od pastucha dla psa ZooTop wyda dźwięk i delikatny impuls elektrostatyczny. W miarę zbliżania się do przewodu siła impulsu będzie stopniowo wzrastać, a dźwięki ostrzegawcze w obroży elektronicznej będą wydawane ze zwiększoną częstotliwością.

Elektryczne obroże dla psów zasilane są za pomocą akumulatorków, które można w dowolnej chwili doładować podpinając ją kablem do centralki. Obroża jest odporna na deszcz lub śnieg. Pies nie powinien w niej jednak pływać. Nadajnik ogrodzenia wyposażony jest w wyświetlacz LCD na którym odczytasz aktualną szerokość strefy.

Elektryczna obroża dla psa ZooTop PET803 to jedno z najprostszych brandowanych i skutecznych rozwiązań - kierowane do osób szukających tańszego rozwiązania i szukających dostatecznej skuteczności. Tego typu obroże elektroniczne pojawiają się na rynku pod różnymi symbolami. Z praktyki, średni cykl życia oraz poprawnego działania tych produktów określamy na około rok od daty ich zakupu - stąd też ich wyjątkowo okazyjna cena. Są one produkowane w kilku fabrykach w południowych Chinach. Nasi pracownicy odwiedzili osobiście kilka z tych fabryk i po sprawdzeniu dostawców wybraliśmy do naszej oferty najlepsze jakościowo serie tych produktów oferując je w okazyjnych cenach wyprzedażowych.

Szukasz lepszej jakości lub obroży, której działanie gwarantujemy przez dłuższy czas ?

Sprawdź tutaj elektryczne pastuchy dla psa czyli podobne niewidoczne ogrodzenia firmowane polską marką EasyPet ® , która obecna jest na europejskim rynku markowej elektroniki dla psów i kotów od 2007 roku.

Funkcjonalność:
 • Obroże elektryczne dla psów ZooTop zasilana za pomocą akumulatorka,
 • Regulowany pasek obroży,
 • Płynna regulacja strefy zakazanej dla psa za pomocą przycisków w nadajniku,
 • Wyświetlacz LCD w nadajniku,
 • Ostrzeganie o przerwanej pętli ogrodzenia w nadajniku,
 • Minimalna waga psa, który może bezpiecznie używać elektrycznej obroży ZooTop wynosi 3,5 kilograma.
W zestawie:
 • Dwie elektryczne obroże dla psów ZooTop,
 • Nadajnik systemu,
 • Przewód antenowy o długości około 200 metrów,
 • Zestaw flag ostrzegawczych,
 • Zasilacz nadajnika,
 • Elektrody krótkie i długie,
 • Tester działania impulsu,
 • Instrukcja obsługi.
Opcjonalnie:

Dodatkowa obroża elektryczna dla psa ZooTop PET803.

Elektryczny pastuch dla psa ZooTop PET803 w wersji dla jednego czworonoga.

Doskonała obroża elektryczna dla dwóch psów ZooTop PTS008 o zasięgu nawet do 300 metrów.

Elektryczny pastuch dla psa marki ZooTop, opnie naszych Klientów:

Data 21.11.2017: Pastuch spisuje sie rewelacyjnie. Psy bardzo szybko nauczyły sie gdzie jest dozwolony teren.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe