Tresura dwóch psów z obrożą elektryczną TRAINER 350

(0) opinii
Marka:EasyPetNr produktu:EPTRE-TRAINER3502P
540,00
Niedostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Obroża elektroniczna dla 2 psów TRAINER 350 europejskiej marki EasyPet to doskonały sposób na nauczenie psów właściwego zachowania oraz podstawowych komend posłuszeństwa. Deklarowany zasięg działania obroży elektrycznej wynosi do 300 metrów. Oprócz impulsów elektrostatycznych dostępnych w 100 poziomach do dyspozycji mamy ostrzeganie dźwiękowe oraz wibracje w obroży, które mogą być stosowane jako bodziec pozytywny.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Odbiornik obroży elektrycznej dla psa jest bardzo lekki i posiada niewielkie kształty, dzięki czemu jest komfortowy w noszeniu przez psa. Wymienny pasek odbiornika można dowolnie regulować w zakresie od 30 do 55 cm. W zestawie znajdują się także dłuższe elektrody dla psów z długą i gęstą sierścią. Odbiornik elektronicznej obroży dla psa jest odporny na działanie warunków atmosferycznych tj. deszcz lub śnieg.

Zarówno nadajnik jak i odbiorniki obroży elektrycznej dla psa EasyPet Trainer 350 zasilane są za pomocą akumulatorków, które można w dowolnej chwili naładować. Pilot zestawu został wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD, na którym można odczytać najważniejsze funkcje (aktualny tryb, poziom impulsu oraz wibracji, aktualnie szkolonego psa). Ciekawą funkcją pilota jest także wbudowana latarka, która może okazać się niezwykle przydatna podczas spacerów z pupilem po zmierzchu.

Zarówno pilot jak i obroża posiadają funkcję oszczędzania baterii poprzez przechodzenie w stan czuwania. Obroża elektroniczna przechodzi w tryb czuwania po około czterech minutach braku aktywności psa noszącego obrożę. W tym trybie obroża elektroniczna nie przyjmuje sygnałów z pilota. Po wykryciu ruchu psa następuje jej ponowne uruchomienie i nawiązanie łączności z pilotem. Jeżeli przez około minutę nie zostanie naciśnięty żaden z przycisków na pilocie, spowoduje to jego przejście w stan czuwania i oszczędzania baterii. Naciśnięcie któregokolwiek z przycisków na pilocie powoduje wyjście pilota z trybu czuwania. Pilot występuje w dwóch wersjach z niebieskimi i czarnymi przyciskami.

Kupując obrożę firmowaną europejską marką EasyPet masz pewność, że kupujesz markowy produkt, którego testy na etapie produkcji wykraczają poza zwykłe potrząśnięcie i jednorazowe włączenie jak to ma miejsce w tanich chińskich produktach. Produkty EasyPet przechodzą na etapie produkcji nawet kilkugodzinne testy poprawnego działania.

W przypadku zakupu produktów marki EasyPet uzyskasz dodatkowo dostęp do bogatej oferty filmów szkoleniowych odnośnie elektroniki dla psów na firmowym kanale EasyPet w portalu YouTube - szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do produktu.

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej w cenie 188,00 złotych w przypadku zakupu poza tym zestawem !!!

Specjalny stop, z którego zostały one wykonane cechuje się wysoką trwałością i znacznie wyższą odpornością na korozję niż w przypadku zwykłych elektrod stalowych. Stop, z którego zostały wykonane elektrody, dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałe przewodzenie impulsu i minimalizuje ryzyko podrażnień i odczynów alergicznych w miejscu kontaktu elektrod ze skórą psa.
 
Elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej można odróżnić od tanich stalowych elektrod poprzez zbliżenie do nich magnesu. Stal szlachetna, z której zostały wykonane elektrody EasyPet cechuje się minimalną reakcją na magnetyzm, dzięki czemu nie są one tak silnie przyciągane przez magnes jak zwykłe, tanie elektrody stalowe.

Funkcjonalność:
 • Deklarowany zasięg działania do 300 metrów,
 • Zasięg gwarantowany około 120 do 150 metrów,
 • Wyświetlacz LCD,
 • Obroża elektryczna odporna na działanie deszczu i śniegu,
 • Pilot oraz obroża zasilane przez akumulatorki,
 • Aż 100 płynnie dobieranych poziomów impulsów elektrostatycznych,
 • Wibracje w elektrycznej obroży dostępne w 100 poziomach,
 • Minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.
W zestawie:
 • Poręczny pilot zasilany na akumulatorek,
 • Dwie lekkie obroża elektroniczna dla psa na akumulatorek,
 • Ładowarka z kablem USB,
 • Dwie pary elektrod krótkich i dwie pary elektrod długich,
 • Dwie lampki kontrolne.
Specyfikacja:
 • Waga obroży: 60 gram,
 • Wymiary obroży: ok. 60 x 40 x 25 mm,
 • Waga pilota: 53 gramy,
 • Wymiary pilota: 80 x 45 x 25 mm,
 • Długość paska: 15 - 65 cm.

Opcjonalnie:

Szkolenie 2 psów w zasięgu do 1.000 metrów - obroża elektryczna TRAINER 1000 marki EasyPet.

Może Cię również zainteresować elektryczny pastuch dla dwóch psów EasyPet BARRIER 300 z odbiornikami zasilanymi na akumulatorki.

Obroża do tresury EasyPet Trainer 350 – opinie naszych klientów o obrożach do tresury:

Data 26.06.2010:  Przesyłka została wysłana i dotarła szybciej niż błyskawicznie. Nie sprawdziłam jeszcze skuteczności, bo zgodnie z instrukcją ładuje na razie sprzęt przez 24 godziny. Na sobie już wypróbowałam... :) jestem dobrej myśli. To nie może nie działać, tylko trzeba będzie mądrze i niezbyt często używać, żeby się zwierz nie zorientował, że jak nie ma na szyi obroży to jest bezkarny. pozdrawiam i dziękuję.

Data 5.01.2011: Bardzo szybka dostawa, bardzo dobry kontakt,towar w pełni odpowiada opisowi. GORĄCO POLECAM TEGO SPRZEDAWCĘ!!!

Data 20.05.2011: REWELACYJNA REALIZACJA ZAMÓWIENIA!!! DZIĘKUJĘ ZA SUPER SZYBKĄ DOSTAWĘ NO I OCZYWIŚCIE P O L E C A M WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!

Data 15.06.2011: Zero zastrzeżeń do zakupu! na takim allegrowiczu można polegać! polecam"

Data 6.11.2011: Transakcja przebiegła pomyślnie. Towar zgodny z opisem. Przesyłka terminowa. POLECAM.

Data 17.07.2012: Wszystko w jak najlepszym porzadku,polecam goraco.

Data 2.08.2013: Wszystko w najlepszym porządku, towar zgodny z opisem, sprawna wysyłka, brak problemów.

Data 28.12.2013: Transakcja przebiegła pomyślnie. Kontakt z Allegrowiczem super, profesjonalizm w każdym calu... zdecydowanie POLECAM !!!!!!

Data 12.01.2014: Bezproblemowa, szybka transakcja. POLECAM !

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe