Tresura 2 psów z markową obrożą Trainer 300 od EasyPet

(0) opinii
Marka:EasyPetNr produktu:EPTRE-TRAINER3002P
299,00
Niedostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Markowy zestaw do tresury 2 psów za pomocą jednego pilota EasyPet TRAINER 300 to tanie, a zarazem skuteczne rozwiązanie dla właścicieli nieposłusznych czworonogów. Obroża elektryczna dla psów pozwala na ich skuteczne szkolenie za pomocą poręcznego pilota oraz dwóch obroży elektronicznych noszonych przez psy.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Pilot zestawu jest lekki, posiada kompaktową obudowę dzięki czemu dobrze leży w dłoni. Na czytelnym wyświetlaczu LCD można odczytać podstawowe parametry, programy szkoleniowe oraz aktualnie szkolonego psa. Pilot poinformuje nas również o wyczerpujących się bateriach. Ciekawym elementem w pilocie jest wbudowana latarka, która może przydać się podczas spacerów z psem po zmroku.

Do dyspozycji mamy 100 płynnie dobieranych impulsów elektrostatycznych, ostrzeganie w postaci dźwięku oraz wibracje w obroży, które mogą także służyć jako bodziec pozytywny. Przydatną funkcją może okazać się również opcja podświetlenia obroży. Obroża elektryczna dla psa posiada regulowany, wymienny pasek w zakresie od 30 do 55 cm, dzięki czemu można go idealnie dopasować do obwodu szyi czworonoga. W zestawie znajduje się także para długich elektrod dla psów z długą sierścią oraz para elektrod krótkich dla psów z krótką sierścią. Pilot zestawu zasilany jest za pomocą 2 baterii 4LR44/6V, obroże elektryczne dla psów zasilane są przez dwie baterie AAA/1.5V.

Zarówno pilot jak i obroża posiadają funkcję oszczędzania baterii poprzez przechodzenie w stan czuwania. Obroża elektroniczna przechodzi w tryb czuwania po około czterech minutach braku aktywności psa noszącego obrożę. W tym trybie obroża elektroniczna nie przyjmuje sygnałów z pilota. Po wykryciu ruchu psa następuje jej ponowne uruchomienie i nawiązanie łączności z pilotem. Jeżeli przez około minutę nie zostanie naciśnięty żaden z przycisków na pilocie, spowoduje to jego przejście w stan czuwania i oszczędzania baterii. Naciśnięcie któregokolwiek z przycisków na pilocie powoduje wyjście pilota z trybu czuwania.

Kupując obrożę firmowaną europejską marką EasyPet masz pewność, że kupujesz markowy produkt, którego testy na etapie produkcji wykraczają poza zwykłe potrząśnięcie i jednorazowe włączenie jak to ma miejsce w tanich chińskich produktach. Produkty EasyPet przechodzą na etapie produkcji nawet kilkugodzinne testy poprawnego działania.

W przypadku zakupu produktów marki EasyPet uzyskasz dodatkowo dostęp do bogatej oferty filmów szkoleniowych odnośnie elektroniki dla psów na firmowym kanale EasyPet w portalu YouTube - szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do produktu.

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej w cenie 188,00 złotych w przypadku zakupu poza tym zestawem !!!

Specjalny stop, z którego zostały one wykonane cechuje się wysoką trwałością i znacznie wyższą odpornością na korozję niż w przypadku zwykłych elektrod stalowych. Stop, z którego zostały wykonane elektrody, dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałe przewodzenie impulsu i minimalizuje ryzyko podrażnień i odczynów alergicznych w miejscu kontaktu elektrod ze skórą psa.
 
Elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej można odróżnić od tanich stalowych elektrod poprzez zbliżenie do nich magnesu. Stal szlachetna, z której zostały wykonane elektrody EasyPet cechuje się minimalną reakcją na magnetyzm, dzięki czemu nie są one tak silnie przyciągane przez magnes jak zwykłe, tanie elektrody stalowe.

Funkcjonalność:
 • Deklarowany zasięg maksymalny wg producenta do 300 metrów,
 • Gwarantowany zasięg do 120 metrów,
 • Prosty w obsłudze i kompaktowy pilot,
 • Aż 100 płynnie dobieranych poziomów impulsów elektrostatycznych,
 • Możliwość niezależnej obsługi do 2 obroży elektronicznych dla psów jednocześnie,
 • Ostrzeganie dźwiękowe w elektrycznej obroży dla psa,
 • Ostrzeganie za pomocą wibracji - jako bodziec pozytywny,
 • Czytelny wyświetlacz LCD,
 • Minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.
W zestawie:
 • Dwie elektryczne obroże dla psów EasyPet Trainer 300,
 • Wygodny pilot zestawu,
 • Dwie pary krótkich i długich elektrod dla psów z długą i krótką sierścią,
 • Cztery baterie AAA 1,5 V,
 • Cztery baterie 4LR44 6 V,
 • Dwie lampki kontrolne,
 • Instrukcja obsługi w języku polskim.
Specyfikacja:
 • Waga odbiornika obroży: 51 gram,
 • Wymiary obroży: 60 x 35 x 35 mm,
 • Waga pilota: 43 gramy,
 • Wymiary pilota: 80 x 45 x 25 mm,
 • Regulowany pasek: 30 - 55 cm.

Opcjonalnie:

Obroża elektryczna EasyPet TRAINER 350 dla 2 psów - odbiorniki oraz pilot zasilane na akumulatorki.

W ofercie naszego sklepu także obroża przeciw szczekaniu psa NoBark 60 marki EasyPet.

Dodatkowe baterie do zestawu.

Obroża do tresury EasyPet Trainer 300 – opinie naszych klientów o obrożach do tresury:

Data 07.12.2011: Wszystko ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem. Polecam wszystkim gorąco !!!!!!!!!!!!!!


Data 1.04.2011: Przesyłka ekspresowa, towar pierwsza klasa. Zakupy - sama przyjemność. Bardzo dziękuję i pozdrawiam


Data 15.09.2011: Błyskawiczna przesyłka, towar 100% zgodny z opisem, Allegrowicz godny polecenia!!!


Data 6.11.2011: Transakcja przebiegła pomyślnie. Towar zgodny z opisem. Przesyłka terminowa. POLECAM.


Data 13.05.2012: Szybko.Super.Sprawnie.Polecam.


Data 19.10.2012: Wszystko w porządku , transakcja bez zarzutu . Polecam .


Data 13.03.2013: Towar zgodny z opisem, szybka przesyłka. Gorąco polecam!


Data 14.03.2014: Współpraca z tym Allegrowiczem, to prawdziwa przyjemność. Tak powinny wyglądać wszystkie aukcje. Gorąco POLECAM !

Data 22.05.2015: Serdecznie dziękuję za towar jak najbardziej spełniający moje oczekiwania! Z pełną odpowiedzialnością polecam transakcje z tym Allegrowiczem !!!

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe