Szczelna klapka dla kota i małego psa - EasyPet Doors

(0) opinii
Marka:EasyPet DoorsNr produktu:EPDRPPPASXS
399,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Drzwiczki dla kota i psa EasyPet Doors Energy Saver XS to drzwi dla zwierząt ważących do 7 kg. Dzięki specjalnie zaprojektowanej budowie drzwiczki dla kota i psa idealnie sprawdzą się w naszym klimacie. Latem chronią przed upałami i gorącym powietrzem, a zimą szczelnie chronią przed mrozem i wiatrem.

Drzwiczki dla psa i kota marki EasyPet Doors z serii Premium posiadają system potrójnych uszczelek oraz przeźroczystą klapkę wykonaną z dwóch warstw plastiku Lexan o zwiększonej odporności na złamania, a dzięki systemowi potrójnych uszczelek są znacznie cichsze podczas domykania niż klasyczne klapki.

Kolejną cechą wyróżniającą jest to, że klapka dla kota i psa EasyPet Doors EnergySaver XS posiada magnesy z boku każdego z dwóch przegubów, co sprawia, że klapka jeszcze skuteczniej domyka się nawet podczas porywistych wiatrów. System potrójnych uszczelek sprawia, że klapka dla psa i kota doskonale chroni przed utratą temperatury w pomieszczeniu.

Do zestawu dołączona jest także plastikowa zasuwa, dzięki której można skutecznie zabezpieczyć przejście dla psa i kota przed niepożądanymi ucieczkami zwierzaka, np. kiedy nie ma Cię w domu.

Drzwi dla kotów i psów do 7 kg.

Klapka dla zwierząt idealnie nadaje się do montażu w drzwiach frontowych drewnianych, PVC, metalowych, a nawet w ścianach. Zintegrowany tunel wypełni niedoskonałości pomiędzy ramkami (dla powierzchni o grubości 25 mm - 45 mm).

Wymiary drzwiczek wraz z oprawą:
  • wysokość 273 mm,
  • szerokość 255 mm.
Wymiary klapki:
  • wysokość 210 mm,
  • szerokość 168 mm.
Wymiary otworu montażowego:
  • wysokość 221 mm,
  • szerokość 203 mm.


Opcjonalnie:

Przejście dla psa tej samej serii od EasyPet Doors w większym rozmiarze.

Szczelne drzwiczki dla psów największych ras z cichą i elastyczną klapką.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe