Samoczyszcząca kuweta dla kota ScoopFree marki PetSafe

(0) opinii
Marka:ScoopFreeNr produktu:PSPAC19-14656
999,00
Zamówienie do 21 dni
Zapytaj o produkt

Opis produktu

ScoopFree jest automatyczną kuwetą dla kotów marki PetSafe. Dzięki niej możesz zostawić kota samego na kilka tygodni nie martwiąc się o jej czyszczenie. Elektroniczny system zamiata odpady do zadaszonego miejsca co 5, 10 lub 20 minut po skorzystaniu z kuwety przez kota. Dodatkowo urządzenie posiada specjalny licznik, który zlicza ile razy kot skorzystał z kuwety ScoopFree, dzięki temu można szybko zidentyfikować problemy zdrowotne pupila. Do kuwety dla kotów został dołączony specjalny, silikonowy żwirek, który nawet pięć razy skuteczniej redukuje nieprzyjemny zapach niż popularne wkłady do kuwety.

Kuweta zasilana jest z gniazda elektrycznego za pomocą dołączonego do zestawu zasilacza. Dzięki specjalnemu zadaszeniu, będziesz mieć pewność ze żadne odpady bądź żwirek nie wydostaną się z wnętrza kuwety dla kotów. Kuweta przeznaczona jest dla kotów załatwiających się w sposób tradycyjny, ale dzięki swoim rozmiarom może być stosowana również dla kotów, również załatwiają się na stojąco.

Dzięki kuwecie ScoopFree Twój kot będzie zawsze czysty, z kuwety nie będzie wydostawał się nieprzyjemny aromat, a Ty będziesz mógł cieszyć się czystym i higienicznym domem.

Specyfikacja:
  • Wymiary: około 700 x 480 x 430 mm,
  • Wysokość kuwety od ziemi do nastawki: około 16 cm
  • Wysokość od kuwety do szczytu: około 25 cm
  • Wysokość łącznie od ziemi do szczytu: około 42-43 cm.Opcjonalnie:

Silikonowy żwirek dla kota ScoopFree Premium Blue Crystals do kuwety dla kotów ScoopFree marki PetSafe oraz zestaw aż trzech żwirków dla kota Blue Cristals w niższej cenie.

W ofercie naszego sklepu także ciepłe legowisko dla kota marki YAP Cat.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe