Okrągła fontanna dla psów i kotów 360 Drinkwell Stainless

(0) opinii
Marka:PetSafe DrinkwellNr produktu:PSDRW360SS-EU-45
349,00
Zamówienie do 21 dni
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Badania specjalistów z dziedziny weterynarii udowadniają , że jednym z najlepszych sposobów na poprawienie zdrowia czworonoga jest zapewnienie mu dostępu do świeżej i czystej wody. Aby mieć pewność, że zwierzak pije wodę najlepszej jakości można używać doskonałej fontanny dla psów i kotów marki Drinkwell. Pojnik nieustannie oczyszcza, filtruje i napowietrza wodę, a dzięki stałej cyrkulacji hamuje wzrost bakterii i grzybów.

Fontanna dla zwierząt 360 Stainless Steel marki Drinkwell została opracowana przez lekarzy weterynarii aby zapewnić najwyższą jakość wody podawanej pupilowi. Pojnik dla psów i kotów zapewnia nieustanne filtrowanie 3,8 l wody tak, aby zwierzak zawsze otrzymywał ją czystą i świeżą. Zastosowanie specjalnego filtru węglowego pomaga w usuwaniu złego smaku i nieprzyjemnego zapachu wody, a swobodne spadanie strumienia natlenia ją co jeszcze bardziej zachęca czworonoga do częstego picia.

Fontanna dla psów marki Drinkwel posiada 5 wymiennych wkładów, które pozwalają na zmianę ilości strumieni od 1 do 5. Wykonana została z mocnej stali nierdzewnej o podwyższonej wytrzymałości. Okrągła konstrukcja oraz wiele strumieni wykorzystywanych w pojniku pozwala zwierzętom na picie wody z każdego kąta.

Pojnik dla psów i kotów posiada elegancką stylistykę dzięki czemu pasuje do większości wystrojów pomieszczeń. Urządzenie składa się z dużej okrągłej miski ze stali nierdzewnej oraz specjalnej wieży, na której szczycie znajduje się wymienny wkład, który pozwala na dokładne określenie ilości strumieni.

Funkcjonalność:
  • Pojemność: 3,8 litra,
  • Odpowiednia konstrukcja miski zapobiega pryskaniu wody,
  • Cicho pracująca pompa,
  • Wymienny filtr węglowy,
  • Wymienny filtr piankowy,
  • Zasilanie 220V.


Opcjonalnie:

Ceramiczna fontanna dla psów i kotów Drinkwell Avalon.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również pojnik dla dużych psów marki Drinkwell.

Markowa fontanna Petsafe Drinkwell 360 Stainless Steel, opinie naszych Klientów:

Data 05.12.2014: Dziękuję za udaną transakcję! Oczywiście wszystko na 5! Polecam wszystkim !!

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe