Obroża elektryczna do tresury 2 psów - EasyPet TRAINER 1000

(0) opinii
Marka:EasyPetNr produktu:EPTRE-TRAINER10002P
1199,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Dzięki nowoczesnej obroży do tresury 2 psów TRAINER 1000 europejskiej marki EasyPet w prosty i skuteczny sposób nauczymy swoich podopiecznych właściwego zachowania oraz podstawowych komend posłuszeństwa. Deklarowany zasięg obroży elektrycznej dla psów wynosi do 1.000 metrów. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się zarówno dla amatorów szkolenia psów jak i profesjonalnych treserów czy myśliwych.

Jakość i skuteczność obroży firmowaną europejską marką EasyPet, dzięki której masz pewność, że kupujesz markowy produkt, którego testy na etapie produkcji wykraczają poza zwykłe potrząśnięcie i jednorazowe włączenie jak to ma miejsce w tanich chińskich produktach. Produkty EasyPet przechodzą na etapie produkcji nawet wielogodzinne testy poprawnego działania.

Pilot obroży elektrycznej został wyposażony w duży, czytelny wyświetlacz LCD, na którym można odczytać podstawowe funkcje i parametry pracy. Do dyspozycji mamy 3 programy szkoleniowe, w których możemy określić jeden z 99 poziomów impulsów, poziom wibracji w obroży oraz głośność dźwięku ostrzegawczego. Przełączanie miedzy obrożami odbywa się za pomocą łatwo dostępnego pokrętła. Nadajnik zasilany jest za pomocą popularnej baterii 9 V, która jest dołączona do zestawu. Zestaw do tresury psów pozwala na obsługę do 3 obroży elektrycznych jednocześnie (dodatkowa obroża wymaga dokupienia).

Odbiorniki obroży elektrycznej zasilane są za pomocą akumulatorków, które można doładować dołączoną do zestawu ładowarką. Są odporne na działanie deszczu i śniegu. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz małej wadze, odbiorniki mogą być stosowane zarówno dla psów ras mniejszych, średnich jak i dużych.

Zarówno pilot jak i obroża posiadają funkcję oszczędzania baterii poprzez przechodzenie w stan czuwania. Obroża elektroniczna przechodzi w tryb czuwania po około czterech minutach braku aktywności psa noszącego obrożę. W tym trybie obroża elektroniczna nie przyjmuje sygnałów z pilota. Po wykryciu ruchu psa następuje jej ponowne uruchomienie i nawiązanie łączności z pilotem. Jeżeli przez około minutę nie zostanie naciśnięty żaden z przycisków na pilocie, spowoduje to jego przejście w stan czuwania i oszczędzania baterii. Naciśnięcie któregokolwiek z przycisków na pilocie powoduje wyjście pilota z trybu czuwania.

Kupując obrożę marki EasyPet uzyskasz dodatkowo dostęp do bogatej oferty filmów szkoleniowych odnośnie elektroniki dla psów na firmowym kanale EasyPet w portalu YouTube - szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do produktu. Praktyczny, gwarantowany zasięg zestawu to ponad 200 metrów.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej w cenie 188,00 złotych w przypadku zakupu poza tym zestawem !!!

Specjalny stop, z którego zostały one wykonane cechuje się wysoką trwałością i znacznie wyższą odpornością na korozję niż w przypadku zwykłych elektrod stalowych. Stop, z którego zostały wykonane elektrody, dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałe przewodzenie impulsu i minimalizuje ryzyko podrażnień i odczynów alergicznych w miejscu kontaktu elektrod ze skórą psa.
 
Elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej można odróżnić od tanich stalowych elektrod poprzez zbliżenie do nich magnesu. Stal szlachetna, z której zostały wykonane elektrody EasyPet cechuje się minimalną reakcją na magnetyzm, dzięki czemu nie są one tak silnie przyciągane przez magnes jak zwykłe, tanie elektrody stalowe.

Funkcjonalność:
 • Maksymalny zasięg sporadycznej komunikacji pilota z obrożą: do 1.000 metrów,
 • Gwarantowany zasięg pracy i poprawnej komunikacji pilota z obrożą wynosi około 220 metrów,
 • Duży wyświetlacz LCD,
 • Trzy programy szkoleniowe psów,
 • Aż 99 płynnie dobieranych poziomów impulsów elektrostatycznych,
 • Ostrzeganie dźwiękowe w obroży psa dostępne w 99 poziomach głośności,
 • Wibracje w elektrycznej obroży dla psa dostępne w 99 poziomach natężenia,
 • Możliwość szkolenia do 3 psów jednocześnie (dodatkowa obroża elektryczna wymaga dokupienia),
 • Funkcja zapamiętania programu szkoleniowego dla każdego psa,
 • Zasilanie elektrycznej obroży za pomocą akumulatorka,
 • Tryb oszczędzania energii dla nadajnika i odbiornika w trybie czuwania,
 • Minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.
W zestawie:
 • Pilot zasilany baterią 9V,
 • Dwie obroże elektryczne dla psów,
 • Bateria 9V do pilota,
 • Zasilacz do ładowania obroży,
 • Dwie pary elektrod krótkich i dwie pary elektrod długich,
 • Dwie lampki testowe,
 • Instrukcja obsługi w języku polskim.
Specyfikacja:
 • Waga odbiornika obroży: 63 gramy,
 • Wymiary odbiornika obroży: 70 x 40 x 35 mm,
 • Waga pilota: 76 gram,
 • Wymiary pilota: 110 x 50 x 25 mm,
 • Regulowany pasek: 35 - 60 cm.

Opcjonalnie:

Nowoczesna obroża do tresury dwóch psów EasyPet HUNTER 500 z lokalizatorami dźwiękowymi - zasięg do 500 metrów.

Dla psów uporczywie szczekających obroża antyszczekowa EasyPet NoBark 60 z 7 poziomami impulsów korekcyjnych.

Dodatkowa bateria do pilota.

Obroża do tresury EasyPet Trainer 1000 – opinie naszych klientów o obrożach do tresury:

Data 18.03.2009: Sklep rewelacyjny , bardzo profesjonalna i miła obsługa , ekspresowy kontakt i takaż sama przesyłka - sprzedawca godny zaufania . Polecam w 100 procentach.

Data 15.06.2011: Zero zastrzeżeń do zakupu! na takim allegrowiczu można polegać! polecam"

Data 30.06.2011: Wszystko doskonale.Świetny produkt,Bardzo miły kontakt,błyskawiczna przesyłka.Gorąco polecam.

Data 18.01.2012: I błogosławię chwilę, w której zesłałeś mi, Panie, tego Allegrowicza, albowiem on kupującym swym nie wzgardza, jeno kontakt utrzymuje i transakcje sprawnie realizuje!" Polecam :)

Data 03.04.2012: Błyskawiczne dostawa 100% towar zgodny z opisem a w zasadzie jeszcze lepszy niż opisywany POLACAM i pozdrawiam.

Data 5.04.2013: Produkt naprawdę świetnej jakości, szybka wysyłka.... wzorowa transakcja. Polecam!!!

Data 9.04.2013: Transakcja przebiegła pomyślnie. Towar pierwsza klasa. Dziękuję i polecam.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe