Obroża elektryczna dla 2 psów HUNTER 500 z lokalizatorem

(0) opinii
Marka:EasyPetNr produktu:EPTRE-HUNTER5002P
1299,00
Niedostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Elektryczna obroża treningowa dla dwóch psów HUNTER 500 europejskiej marki EasyPet to doskonała propozycja zarówno dla amatorów tresury jak i profesjonalnych treserów psów bądź myśliwych. Z zestawem Hunter 500 będziesz miał możliwość nie tylko szkolenia dwóch psów za pomocą jednego pilota ale również będziesz mógł je zlokalizować za pomocą noszonych przez nie modułów lokalizacji dźwiękowej.

Kupując obrożę firmowaną europejską marką EasyPet masz pewność, że kupujesz markowy produkt, którego testy na etapie produkcji wykraczają poza zwykłe potrząśnięcie i jednorazowe włączenie jak to ma miejsce w tanich chińskich produktach. Produkty EasyPet przechodzą na etapie produkcji nawet wielogodzinne testy poprawnego działania.

Elektryczna obroża do tresury psów pozwala na ich szkolenie w zasięgu do 500 metrów. Do dyspozycji mamy 9 płynnie dobieranych impulsów korekcyjnych. Formę ostrzeżenia w obroży pełni funkcja wibracji, której siłę można ustawić również w 9 stopniach. Duża rozpiętość dostępnych parametrów wraz z niewielkimi rozmiarami odbiorników obroży elektrycznej sprawiają, że może być stosowana dla mniejszych i większych psów.

Nowatorskim dodatkiem w obroży elektronicznej Hunter 500 jest Beeper - czyli lokalizator dźwiękowy psa. Moduł ten może z powodzeniem być założony na jednym pasku z odbiornikiem elektrycznej obroży. Dźwiękowy lokalizator psa pozwala na wywołanie kilku charakterystycznych dźwięków: pojedynczy sygnał, gwizdek, ptak, trzy sygnały, świerszcz, szpak, jastrząb, podwójny jastrząb, orzeł. Wszystkie te dźwięki można w prosty sposób wywołać naciskając odpowiedni przycisk na pilocie.

Sterowanie odbiornikami obroży oraz lokalizatorami odbywa się za pomocą jednego pilota. Jego kompaktowe kształty sprawiają, że jest on niezwykle poręczny i dostęp do wszystkich funkcji elektrycznej obroży nie powinien sprawiać większych problemów. W nadajniku zastosowano czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD, na którym możemy odczytać podstawowe parametry i programy pracy.

Wszystkie elementy zestawu zasilane są za pomocą akumulatorków w nowszej technologii, których ładowanie trwa tylko do 3 godzin w przypadku ich pełnego rozładowania.

Kupując elektryczną obrożę dla psa od marki EasyPet uzyskasz dostęp do bogatej oferty filmów szkoleniowych odnośnie elektroniki dla psów na firmowym kanale EasyPet w portalu YouTube - szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do produktu.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej w cenie 188,00 złotych w przypadku zakupu poza tym zestawem !!!

Specjalny stop, z którego zostały one wykonane cechuje się wysoką trwałością i znacznie wyższą odpornością na korozję niż w przypadku zwykłych elektrod stalowych. Stop, z którego zostały wykonane elektrody, dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałe przewodzenie impulsu i minimalizuje ryzyko podrażnień i odczynów alergicznych w miejscu kontaktu elektrod ze skórą psa.
 
Elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej można odróżnić od tanich stalowych elektrod poprzez zbliżenie do nich magnesu. Stal szlachetna, z której zostały wykonane elektrody EasyPet cechuje się minimalną reakcją na magnetyzm, dzięki czemu nie są one tak silnie przyciągane przez magnes jak zwykłe, tanie elektrody stalowe.

Funkcjonalność:
 • Deklarowany zasięg działania nawet do 500 metrów,
 • Gwarantowany zasięg komunikacji obroży z pilotem 120-150 metrów,
 • Duży, podświetlany wyświetlacz LCD,
 • Obroża elektryczna oraz lokalizator odporne na deszcz i śnieg,
 • Nadajnik, elektryczne obroże oraz lokalizatory zasilane na akumulatorki,
 • Dziewięć poziomów impulsów korekcyjnych,
 • Wibracje w obroży elektrycznej EasyPet dostępne w 9 poziomach,
 • Minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.
W zestawie:
 • Poręczny pilot zasilany na akumulatorek,
 • Dwie obroże elektroniczne dla psów z akumulatorkiem,
 • Dwa lokalizatory dźwiękowe dla psów z akumulatorkiem,
 • Ładowarka do pilota i obroży,
 • Dwie pary elektrod krótkich i dwie pary elektrod długich,
 • Dwie lampki kontrolne.
Specyfikacja:
 • Waga lokalizatora: 54 gramy,
 • Waga obroży: 64 gramy,
 • Wymiary obroży: 75 x 40 x 35 mm,
 • Długość paska: 15 - 50 cm.

Opcjonalnie:

W ofercie naszego sklepu także niewidoczne ogrodzenie dla 2 psów EasyPet BARRIER 300 z przewodem o długości 200 metrów.

Obroża przeciw szczekaniu psa EasyPet NoBark 60 - 7 poziomów impulsów elektrostatycznych oraz 6 poziomów czułości na wykrywanie szczekania.

Obroża do tresury EasyPet Hunter 500 – opinie naszych klientów o obrożach do tresury:

Data 03.09.2009: Genialne urządzenie !! Obroże, które oferuje ten sprzedawca naprawdę działają ! Dodatkowo fachowa pomoc i obsługa. Polecam gorąco !!

Data 19.11.2010: Wszystkim właścicielom niesfornych sierściuchów , bardzo gorąco POLECAM obrożę elektroniczną .Przez 10 dni testowałam i stwierdzam , że żadna tresura nie jest tak skuteczna jak ta obroża .Firmie ślicznie dziękuję i jeszcze raz GORĄCO POLECAM ."

Data 22.11.2010: Sklep godny polecenia, towar zgony z opisem, miła i kompetentna obsługa.

Data 27.11.2010 Towar dobrej jakość, świetnie spełnia swoje zadanie. Dziękuję i POLECAM!

Data 7.12.2010: Rewelacja, w 100% polecam innym psiakom i właścicielom :)

Data 22.12.2010: Zakup bardzo udany. Przesyłka bardzo szybka, obroża na razie się ładuje. Jest to moja kolejna obroża, więc zakup był przemyślany, wiem że spełni moje oczekiwania. Dziękuję i polecam !

Data 16.10.2012: Wzorowy sprzedawca!!!! Super podejście do klienta!!!!Szybka wysyłka !!!!!! W pełni zasłużony pozytyw!!!! dziekuję i pozdrawiam``~~``

Data 10.05.2013: POLECAM! Realizacja zgodna z opisem! WZOROWY kontakt! SUPER!"

Data 13.03.2014: Szybka realizacja, kontakt na 5+. Polecam

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe