Obroża elektryczna + lokalizator psa EasyPet HUNTER 500

(0) opinii
Marka:EasyPetNr produktu:EPTRE-HUNTER500
499,00
Niedostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Elektroniczna obroża dla psa EasyPet Hunter 500 to niezwykle praktyczne połączenie profesjonalnej elektrycznej obroży do tresury psów z nowoczesnym lokalizatorem psa działającym na zasadzie lokalizacji dźwiękowej. Zasięg działania obroży do tresury wynosi do 500 metrów i pozwala na szkolenie do dwóch psów jednocześnie (dodatkowa obroża elektryczna dla kolejnego psa wymaga dokupienia).

Obroża pozwala na szkolenie psa za pomocą impulsów korekcyjnych dostępnych w 9 poziomach. Formą ostrzeżenia lub bodźca pozytywnego dla psa w elektrycznej obroży EasyPet Hunter 500 są dodatkowe wibracje, których siłę można ustawić w 9 stopniach. Dzięki dużej rozpiętości regulacji parametrów pracy tego typu elektryczna obroża dla psa może być stosowana zarówno przez psy duże jak i mniejsze.

Kupując obrożę firmowaną europejską marką EasyPet masz pewność, że kupujesz markowy produkt, którego testy na etapie produkcji wykraczają poza zwykłe potrząśnięcie i jednorazowe włączenie jak to ma miejsce w tanich chińskich produktach. Produkty EasyPet przechodzą na etapie produkcji nawet wielogodzinne testy poprawnego działania.

Odpowiednio dopasowując siłę impulsu korekcyjnego oraz wibracji idealnie dostosujesz zestaw treningowy do wielkości i temperamentu psa, jak również do sytuacji w której będziesz używał swojej obroży do tresury psów.

Niezwykle ciekawym dodatkiem do tego modelu elektrycznej obroży do tresury jest obecność Beeper'a, odpowiedzialnego za lokalizację czworonoga w terenie. Moduł ten można z powodzeniem umieścić na jednym pasku z obrożą elektryczną. Dźwiękowy lokalizator psa pozwala na wywołanie kilku charakterystycznych dźwięków: pojedynczy sygnał, gwizdek, ptak, trzy sygnały, świerszcz, szpak, jastrząb, podwójny jastrząb, orzeł.

Wszystkie te dźwięki możesz wywołać z obroży elektronicznej za pomocą odpowiedniego przycisku w nadajniku czyli pilocie. Dzięki tej funkcji szybko określisz w którą stronę oddalił się pies jeżeli np. znajdzie się on w terenie zadrzewionym poza zasięgiem wzroku.

Pilot zestawu jest lekki i posiada wyjątkowo kompaktowe kształty, dzięki czemu dobrze leży w dłoni, a obsługa dostępnych funkcji jest prosta i szybka. Dodatkową zaletą nadajnika jest obecność dużego, podświetlonego na niebiesko wyświetlacza LCD, na którym odczytasz aktualny tryb pracy, poziom stosowanego impulsu bądź wibracji czy też numer aktualnie szkolonego psa.

Wszystkie elementy zestawu zasilane są za pomocą akumulatorków w nowszej technologii, których ładowanie trwa tylko do 3 godzin w przypadku ich pełnego rozładowania.

Kupując elektryczną obrożę dla psa od marki EasyPet uzyskasz dostęp do bogatej oferty filmów szkoleniowych odnośnie elektroniki dla psów na firmowym kanale EasyPet w portalu YouTube - szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do produktu.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej w cenie 188,00 złotych w przypadku zakupu poza tym zestawem !!!

Specjalny stop, z którego zostały one wykonane cechuje się wysoką trwałością i znacznie wyższą odpornością na korozję niż w przypadku zwykłych elektrod stalowych. Stop, z którego zostały wykonane elektrody, dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałe przewodzenie impulsu i minimalizuje ryzyko podrażnień i odczynów alergicznych w miejscu kontaktu elektrod ze skórą psa.
 
Elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej można odróżnić od tanich stalowych elektrod poprzez zbliżenie do nich magnesu. Stal szlachetna, z której zostały wykonane elektrody EasyPet cechuje się minimalną reakcją na magnetyzm, dzięki czemu nie są one tak silnie przyciągane przez magnes jak zwykłe, tanie elektrody stalowe.

Funkcjonalność:
 • Maksymalny zasięg działania nawet do 500 metrów,
 • Gwarantowany zasięg komunikacji obroży z pilotem 120-150 metrów,
 • Podświetlany wyświetlacz LCD,
 • Dźwiękowy lokalizator psa,
 • Elektryczna obroża odporna na deszcz i śnieg,
 • Pilot, elektryczna obroża oraz lokalizator zasilane na akumulatorki,
 • 9 poziomów impulsów elektrostatycznych,
 • Wibracje w obroży elektrycznej EasyPet dostępne w 9 poziomach,
 • Możliwość szkolenia do 2 psów jednocześnie (dodatkowa obroża elektryczna wymaga dokupienia),
 • Minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.
W zestawie:
 • Wygodny pilot zasilany na akumulatorek,
 • Lekka obroża elektroniczna dla psa z akumulatorkiem,
 • Lokalizator dźwiękowy dla psów z akumulatorkiem,
 • Ładowarka do pilota i obroży,
 • Regulowany pasek obroży,
 • Para elektrod krótkich i długich ze stali szlachetnej,
 • Lampka kontrolna.
Specyfikacja:
 • Waga lokalizatora: 54 gramy,
 • Waga obroży: 64 gramy,
 • Wymiary obroży: 75 x 40 x 35 mm,
 • Długość paska: 15 - 50 cm.

Opcjonalnie:

Dodatkowa obroża elektryczna dla psa do zestawu Hunter 500 marki EasyPet.

Może Cię również zainteresować dodatkowy lokalizator dźwiękowy dla psa.

W ofercie naszego sklepu również lekka obroża ograniczająca szczekanie psa EasyPet NoBark 60 marki EasyPet.

Doskonały pastuch elektryczny dla psa EasyPet Barier 300  z nowoczesną centralką i lekką obrożą elektryczną dla psów.

Obroża do tresury EasyPet Hunter 500 – opinie naszych klientów o obrożach do tresury:

Data 03.09.2009: Genialne urządzenie !! Obroże, które oferuje ten sprzedawca naprawdę działają ! Dodatkowo fachowa pomoc i obsługa. Polecam gorąco !!

Data 19.11.2010: Wszystkim właścicielom niesfornych sierściuchów , bardzo gorąco POLECAM obrożę elektroniczną .Przez 10 dni testowałam i stwierdzam , że żadna tresura nie jest tak skuteczna jak ta obroża .Firmie ślicznie dziękuję i jeszcze raz GORĄCO POLECAM ."

Data 22.11.2010: Sklep godny polecenia, towar zgony z opisem, miła i kompetentna obsługa.

Data 27.11.2010 Towar dobrej jakość, świetnie spełnia swoje zadanie. Dziękuję i POLECAM!

Data 7.12.2010: Rewelacja, w 100% polecam innym psiakom i właścicielom :)

Data 22.12.2010: Zakup bardzo udany. Przesyłka bardzo szybka, obroża na razie się ładuje. Jest to moja kolejna obroża, więc zakup był przemyślany, wiem że spełni moje oczekiwania. Dziękuję i polecam !

Data 16.10.2012: Wzorowy sprzedawca!!!! Super podejście do klienta!!!!Szybka wysyłka !!!!!! W pełni zasłużony pozytyw!!!! dziekuję i pozdrawiam``~~``

Data 10.05.2013: POLECAM! Realizacja zgodna z opisem! WZOROWY kontakt! SUPER!"

Data 13.03.2014: Szybka realizacja, kontakt na 5+. Polecam

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe