Obroża antyszczekowa Sport Dog NoBark 18 na duże psy

(0) opinii
Marka:SportDogNr produktu:SDSBC-18EECMA Approved
429,00
Niedostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Jedna z najczęściej kupowanych markowych produktów typu elektryczna obroża antyszczekowa dla psów ras dużych i średnich z długim włosem. Jakość i skuteczność marki SportDOG potwierdzona przez certyfikat ECMA. Doskonały zespół czujników odpowiedzialnych za rozpoznanie czy pies szczeka lub przeciągle wyje.

Zaawansowana technologicznie obroża antyszczekowa dla dużych i średnich psów marki Sport Dog model NoBark 18 została wyposażona w dwa niezależne czujniki: czujnik dźwięku i sensor wibracji krtani. Dzięki temu obroża antyszczekowa doskonale reaguje na szczególnie uporczywe szczekanie i wycie psa. Jest to obecnie najlepszy sposób rozpoznawania szczekania i wycia psów.

Do wyboru są trzy tryby pracy, które odpowiadają za sposób reakcji obroży przeciw szczekaniu i wyciu psa na zachowanie psów: częsta reakcja, średnia reakcja i rzadka reakcja. Obroża antyszczekowa dopasowuje siłę impulsu automatycznie do temperamentu psa, stopniowo zwiększając impuls w trakcie szczekania lub wycia, aż do poziomu który rozpozna jako właściwy dla danej sytuacji. W sumie tego typu elektryczna obroża antyszczekowa oferuje aż 18 poziomów impulsu co umożliwia niezwykle dokładne dopasowanie impulsu dla danego psa, dzięki czemu tresura psa ras średnich lub dużych przynosi szybkie i skuteczne rozwiązanie problemów związanych z uporczywym szczekaniem psa.

Pasek obroży posiada regulację w zakresie od 23 do 56 cm. Można go zastąpić innym, gdyż jest wymienny. 

Obroża antyszczekowa NoBark 18 została również wyposażona w przełącznik trybu testowego, diagnozującego pracę obroży. Zasilana jest baterią RFA-67. Na uwagę zasługują wyjątkowo małe rozmiary urządzenia. Obroża wodoodporna. W zestawie wysokiej klasy skórzany pasek obroży, neonowa lampka testująca pracę obroży i elektrody uniwersalne.

Funkcjonalność:
 • certyfikat ECMA,
 • wodoodporność na deszcz i śnieg,
 • impulsy korekcyjne 18 poziomów (automatyczne),
 • ostrzegawczy sygnał dźwiękowy,
 • regulacja czułości 3 poziomy,
 • detekcja szczekania poprzez czujnik wibracji krtani oraz mikrofon,
 • zasilanie bateryjne (6V, RFA-67).
W zestawie:
 • elektroniczna obroża antyszczekowa dla psa SportDog,
 • regulowany pasek do obroży,
 • bateria 6V RFA-67,
 • elektrody ze stali szlachetnej do różnych rodzajów sierści,
 • lampka testowa,
 • instrukcja obsługi w języku polskim.
Specyfikacja:
 • waga obroży: 40 gram,
 • wymiary obroży: 55 x 30 x 25 mm,
 • regulacja paska obroży: do 71 cm.


Opcjonalnie:

Dodatkowe baterie RFA-67 do elektronicznej obroży antyszczekowej

Produkt posiada aprobatę CE

Elektroniczna obroża przeciw szczekaniu psa SportDog NoBark 18, opinie naszych zadowolonych Klientów:

Data 19.12.2008: Świetna. Kaukaz pracuje z nią na 100% !

Data 13.03.2009: Posiadam od kilku miesięcy taką obrożę i owczarek podczas mojej nieobecności przestał już niepokoić nerwowych sąsiadów. Świetne rozwiązanie, chociaż w Polsce jeszcze mało znane (a szkoda). Polecam.

Data 25.05.2009: Bardzo dobry sklep,duży wybór towaru,szybka i fachowa obsługa. Polecam.

Data: 29.11.2011: Transakcja bardzo szybko i sprawnie przebiegła, nawet lepiej niż się spodziewałam. Kontakt telefoniczny przed zakupem - fachowe doradztwo. Obroża wypróbowana na razie tylko raz, ale efekt niesamowity, już widzę, że działa na naszego psa, który jest z rodziny owczarków niemieckich. Pies, w sytuacji, w której zawsze szczeka niemiłosiernie, tym razem szczeknął 2 razy i położył się spać. Bardzo dziękuję za poradę.

Data 15.12.2009: Bardzo szybka przesyłka, miły kontakt. Gorąco polecam, 100% działania obroży.

Data 19.03.2010: Wszystko przeprowadzone sprawnie i szybko. A obroża już po jednym dniu zadziałała niewiarygodnie. Pies nie szczeka, nie wyje:-) Polecam obrożę.

Data 20.03.2010: Obroża naprawdę działa !!!!! Jestem pod wielkim wrażeniem tego urządzenia DZIĘKUJĘ !!!!!

Data 28.06.2010: Zakup obroży antyszczekowej okazał się strzałem w dziesiątkę.Pies jest zadowolony - nikt na niego nie krzyczy a ja odzyskałam sympatię sąsiadów.. Polecam

Data 22.03.2011: Psa po założeniu obroży nie poznajemy...do tej pory wstyd mi było przed sąsiadami, bo sunia wyła, ujadała na wszystko co gdzieś tam nawet w oddali słyszała a teraz leży spokojnie sobie w kojcu..decyzja o kupnie obroży była b.słuszna i polecam..nie wyobrażam sobie, aby przy tak pięknej pogodzie trzymać psa w domu, bo wyje na wszystko co popadnie, mając jeszcze za płotem sąsiadów z 3 miesięcznym brzdącem.POLECAM!!!

Data 22.11.2011: Towar zgodny z opisem, przede wszystkim działa:) przesyłka błyskawiczna:) polecam:)

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe