Markowa elektroniczna obroża dla psa EasyPet TRAINER 300

(0) opinii
Marka:EasyPetNr produktu:EPTRE-TRAINER300
199,00
Niedostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Mega promocja na markowe obroże elektryczne dla psów europejskiej marki EasyPet !

Wyjątkowo tania obroża elektryczna dla psa zasilana baterią jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli borykającymi się z nieposłuszeństwem swoich pupili. Propozycja budżetowa dla osób, które chcą kupić markowy produkt z pisemną gwarancją, oferowany za najniższą cenę.

Kupując oryginalną obrożę do tresury marki EasyPet uzyskasz dodatkowo dostęp do bogatej oferty filmów szkoleniowych odnośnie elektroniki dla psów na firmowym kanale EasyPet w portalu YouTube - szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do produktu.

Z nowoczesnym zestawem do tresury EasyPet Trainer 300 bardzo szybko ograniczysz niewłaściwe zachowanie swojego psa i nauczysz go podstawowych poleceń.

Zestaw do tresury psa marki EasyPet posiada w sumie 100 płynnie dobieranych impulsów elektrostatycznych, wibracje będące systemem ostrzegawczym bądź bodźcem pozytywnym, dźwięk ostrzegawczy oraz dodatkowo podświetlenie obroży elektrycznej.

Wszystkie te funkcje są łatwo dostępne z poziomu nadajnika / pilota sterującego pracą elektrycznej obroży EasyPet. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD można łatwo odczytać aktualnie używane tryby pracy, poziom stosowanego impulsu oraz aktualnie szkolonego psa. Pilot poinformuje nas również o wyczerpujących się bateriach.

Elektryczna obroża dla psa jest lekka i posiada niewielkie rozmiary. Dzięki regulacji paska w zakresie od 30 do 55 cm z powodzeniem dopasujesz jego długość do obwodu szyi swojego czworonoga. W zestawie znajdują się także dłuższe elektrody, które mogą być stosowane u psów z długą sierścią.

Pilot zestawu zasilany jest za pomocą 2 baterii 4LR44/6V, elektroniczna obroża dla psa zasilana jest natomiast dwoma typowymi bateriami AAA/1.5V. Elektryczna obroża EasyPet Trainer 300 dla psa jest lekka, dzięki czemu nie sprawia problemów z noszeniem jej, nawet przez mniejszego pupila. Ciekawą funkcją pilota jest wbudowana latarka, którą można uruchomić za pomocą przycisku w pilocie. Funkcja latarki przyda się po zmroku. Możesz również zdalnie włączyć diodę kontrolną w obroży elektrycznej co może okazać się przydatne w lokalizacji psa w ciemności.

Zarówno pilot jak i obroża posiadają funkcję oszczędzania baterii poprzez przechodzenie w stan czuwania. Obroża elektroniczna przechodzi w tryb czuwania po około czterech minutach braku aktywności psa noszącego obrożę. W tym trybie obroża elektroniczna nie przyjmuje sygnałów z pilota. Po wykryciu ruchu psa następuje jej ponowne uruchomienie i nawiązanie łączności z pilotem. Jeżeli przez około minutę nie zostanie naciśnięty żaden z przycisków na pilocie, spowoduje to jego przejście w stan czuwania i oszczędzania baterii. Naciśnięcie któregokolwiek z przycisków na pilocie powoduje wyjście pilota z trybu czuwania.

Kupując obrożę elektryczną do tresury psów firmowaną europejską marką EasyPet masz pewność, że kupujesz markowy produkt, którego testy na etapie produkcji wykraczają poza zwykłe potrząśnięcie i jednorazowe włączenie jak to ma miejsce w tanich chińskich produktach. Produkty EasyPet przechodzą na etapie produkcji nawet wielogodzinne testy poprawnego działania.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej w cenie 188,00 złotych w przypadku zakupu poza tym zestawem !!!

Specjalny stop, z którego zostały one wykonane cechuje się wysoką trwałością i znacznie wyższą odpornością na korozję niż w przypadku zwykłych elektrod stalowych. Stop, z którego zostały wykonane elektrody, dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałe przewodzenie impulsu i minimalizuje ryzyko podrażnień i odczynów alergicznych w miejscu kontaktu elektrod ze skórą psa.
 
Elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej można odróżnić od tanich stalowych elektrod poprzez zbliżenie do nich magnesu. Stal szlachetna, z której zostały wykonane elektrody EasyPet cechuje się minimalną reakcją na magnetyzm, dzięki czemu nie są one tak silnie przyciągane przez magnes jak zwykłe, tanie elektrody stalowe.

Funkcjonalność:
 • Deklarowany zasięg maksymalny wg producenta do 300 metrów,
 • Gwarantowany zasięg do 120 metrów,
 • Prosty w obsłudze i lekki pilot,
 • W sumie 100 płynnie dobieranych poziomów impulsów korekcyjnych,
 • Możliwość niezależnej obsługi do 2 obroży elektronicznych dla psów jednocześnie (dodatkowa obroża elektryczna wymaga dokupienia),
 • Ostrzeganie dźwiękowe w elektrycznej obroży dla psa jako bodziec ostrzegawczy,
 • Ostrzeganie za pomocą wibracji - stosowane również jako bodziec pozytywny,
 • Czytelny wyświetlacz LCD,
 • Minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.
W zestawie:
 • Elektryczna obroża dla psa EasyPet Trainer 300,
 • Kompaktowy pilot zestawu,
 • Parciany pasek do obroży,
 • Para krótkich i długich elektrod dla psów z długą sierścią lub podszerstkiem, wykonane ze stali szlachetnej,
 • 2 x bateria AAA 1,5 V,
 • 2 x bateria 4LR44 6 V,
 • Lampka kontrolna,
 • Polska instrukcja obsługi.
Specyfikacja:
 • Waga odbiornika obroży: 51 gram,
 • Wymiary obroży: 60 x 35 x 35 mm,
 • Waga pilota: 43 gramy,
 • Wymiary pilota: 80 x 45 x 25 mm,
 • Regulowany pasek: 30 - 55 cm.

Opcjonalnie:

Dodatkowa obroża elektryczna dla psa do zestawu EasyPet Trainer 300.

Może zainteresować Cię również elektroniczna obroża do tresury psa EasyPet Hunter 500 o zasięgu do 500 metrów wraz z lokalizatorem dźwiękowym psa.

Dodatkowa bateria do dokupienia.

Obroża do tresury EasyPet Trainer 300 – opinie naszych klientów o obrożach do tresury:

Data 07.12.2011: Wszystko ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem. Polecam wszystkim gorąco !!!!!!!!!!!!!!


Data 1.04.2011: Przesyłka ekspresowa, towar pierwsza klasa. Zakupy - sama przyjemność. Bardzo dziękuję i pozdrawiam


Data 15.09.2011: Błyskawiczna przesyłka, towar 100% zgodny z opisem, Allegrowicz godny polecenia!!!


Data 6.11.2011: Transakcja przebiegła pomyślnie. Towar zgodny z opisem. Przesyłka terminowa. POLECAM.


Data 13.05.2012: Szybko.Super.Sprawnie.Polecam.


Data 19.10.2012: Wszystko w porządku , transakcja bez zarzutu . Polecam .


Data 13.03.2013: Towar zgodny z opisem, szybka przesyłka. Gorąco polecam!


Data 14.03.2014: Współpraca z tym Allegrowiczem, to prawdziwa przyjemność. Tak powinny wyglądać wszystkie aukcje. Gorąco POLECAM !

Data 25.08.2014: Pełna satysfakcja. Transakcja przebiegła szybko i bez problemów . Polecam jako Sprzedawcę.

Data 17.12.2014: Wszystkim życzę takiego allegrowicza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w 100% profesjonalizm !!! :)

Data 22.02.2015: Towar zgodny z opisem. Bardzo szybka przesyłka, polecam allegrowicza.

Data 22.05.2015: Serdecznie dziękuję za towar jak najbardziej spełniający moje oczekiwania! Z pełną odpowiedzialnością polecam transakcje z tym Allegrowiczem !!!

Data 04.09.2015: Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

Data 04.05.2016: Polecam polecam!!! Przesyłka expresowa ! Zgodna z opisem !

Data 22.08.2016: Sprawnie i profesjonalnie. Polecam !

Data 03.04.2017: Polecam sprzedającego.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe