Inteligentna toaleta dla kota - w pełni automatyczna

Inteligentna toaleta dla kota - w pełni automatyczna
(0) opinii
Marka:ScoopFreeNr produktu:PSPAL19-14657
849,00
Niedostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

ScoopFree marki PetSafe jest samoczyszczącą kuwetą dla kotów większości ras. Kuwetę można swobodnie zostawić na wiele tygodni bez konieczności jej czyszczenia. Wystarczy podłączyć kuwetę do gniazda zasilającego, aby ta sama czyściła się po każdym korzystaniu z niej przez pupila. Inteligentny system za każdym razem powoli zamiecie nieczystości do specjalnego, zadaszonego miejsca po 20 minutach od momentu w którym Twój kot skorzystał z toalety.

Do kuwety dla kotów został dołączony specjalny, silikonowy żwirek, który nawet pięć razy skuteczniej redukuje nieprzyjemny zapach niż popularne wkłady do kuwety. Dzięki Scoop Free Twój kot będzie zawsze czysty, a kuweta dla kota zawsze świeża i pachnąca. Do zestawu każdej kuwety ScoopFree dołączono wkład silikonowy Blue Crystal.

Specyfikacja:
  • Wymiary: około 700 x 480 x 180 mm,


Opcjonalnie:

Silikonowy żwirek dla kota do kuwety dla kotów ScoopFree marki PetSafe.

W naszej ofercie również doskonały żwirek dla kota Blue Cristal w zestawie trzech sztuk.

W ofercie naszego sklepu także zadaszona automatyczna kuweta dla kota marki ScoopFree.

Doskonała inteligentna kuweta dla kotów marki ScoopFree, Opinie naszych zadowolonych Klientów:

Data 08.01.2019: Ze spokojnym sumieniem mogę polecić tę kuwetę. Sprawdza się w przypadku nawet pięciu kotów. Naprawdę wygodne rozwiązanie, zdecydowanie lepsze niż tradycyjna kuweta. Sprzedawca bezbłędny. Serdecznie pozdrawiam :) 

Data 17.02.2019: Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Posiadałam już tego rodzaju kuwetę ale niestety była bardzo stara i po prostu się zepsuła.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe