Gumowa zabawka na przysmaki dla psa Busy Buddy Barnacle XS

(0) opinii
Marka:PremierNr produktu:PRBB-BRCL-XS-11
36,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Zabawka dla psów ras mniejszych - Premier Busy Buddy Barnacle rozmiar XS to polecany przez behawiorystów gryzak dla psa ras najmniejszych.

Zabawka doskonale stymuluje pupila do zabawy, a właściciela do wymyślania coraz smaczniejszych przysmaków wewnątrz zabawki. Pies może ją gryźć i wylizywać z niej zawartość. Zabawka dla psa może posłużyć również jako aport dla psa. Dzięki nieregularnej budowie nigdy nie wiadomo, w którą stronę się ona odbije od ziemi, co zapewnia psom jeszcze większą frajdę.

Gryzak dla psów Busy Buddy Barnacle marki Premier został wykonany z w pełni bezpiecznych materiałów hipoalergicznych. Niezwykła trwałość zabawki dla psa i jej staranne wykonanie sprawiają, że będzie ona służyła psom przez długi czas. Zabawka doskonale sprawdza się również podczas samodzielnych zabaw psa w domu. Jest ona całkowicie bezpieczna dla podłóg, gdyż zbudowana została z elastycznego materiału, dzięki czemu nie rysuje i nie uszkadza powierzchni podczas jej podrzucania przez psy.

Zabawka Barnacle marki Premier nie zawiera przysmaków w zestawie.

Długość zabawki dla psów wynosi około 8 cm.Sprawdź wszystkie rozmiary zabawki: Premier Busy Buddy Barnacle.

Opcjonalnie:

Większy gryzak dla psów Busy Buddy Barnacle dostępny w naszym sklepie w rozmiarze Medium.

W ofercie naszego sklepu dostępna jest również doskonała zabawka dla małych psów Premier Busy Buddy Nobbly Nubbly XS w kształcie kości - jakość amerykańskiej marki Premier.

Zabawka dla psa Premier Barnacle, opinie naszych Klientów o produkcie np.:

Data 01.11.2016: Jak Najbardziej POZYTYW!!! Wszystko super w 100% szybka dostawa!!!!!! POLECAM

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe