Energooszczędne drzwiczki z alarmem dla większych psów

(0) opinii
Marka:EasyPet DoorsNr produktu:EPDRPPPRWAAL
999,00
Niedostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

EasyPet Cold & Heat Security L to klapka dla psa rasy średniej i większej, w których zastosowano zabezpieczenia cieplne przystosowane do warunków atmosferycznych naszego klimatu. Funkcja All Climate sprawdza się jako zabezpieczenie przed wymianą cieplną nie tylko w zimie, ale także latem. Drzwiczki dla psa z alarmem mają specjalnie pogrubioną ramę wykonaną z trwałego tworzywa sztucznego. Jako zabezpieczenie przed utratą ciepła zastosowano dwie gumowe klapy, które są jeszcze bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz cichsze w porównaniu do klasycznych drzwiczek z plastikową klapką.

Dół klapek został wzmocniony poprzez metalową listwę, która pełni funkcję magnetycznego domykania klapki. W połączeniu z solidnymi uszczelkami szczotkowymi zabezpiecza drzwiczki przed powstawaniem nieszczelności w trakcie przechodzenia psa. System dwóch klapek winylowych Barrier Air-Lock tworzący między klapkami śluzę powietrzną utrzymuje odpowiednią szczelność termiczną między dwiema stronami przejścia.

Drzwiczi serii Cold & Heat utrzymują zamknięte i szczelne klapki nawet w przypadku silnych podmuchów wiatru dochodzących do 50 km/h.

Jako nowość w modelu Security oprócz specjalnej zasuwy, która służy do zamykania drzwi od wewnętrznej i zewnętrznej strony, zastosowano alarm. Po uzbrojeniu alarmu i podniesieniu zasuwy, alarm zacznie emitować głośny sygnał dźwiękowy. Alarm zasilany jest bateryjnie.

Drzwiczki w rozmiarze dla psów do 45 kg.

Drzwi mogą być montowane w drzwiach różnego rodzaju: drewnianych, PVC, UPVC, a nawet metalowych. Można je także zamontować w ścianie.

Wymiary drzwiczek wraz z oprawą:
  • wysokość 545 mm,
  • szerokość 345 mm.
Wymiary klapki:
  • wysokość 440 mm,
  • szerokość 250 mm.
Wymiary otworu montażowego:
  • wysokość 492 mm,
  • szerokość 284 mm.


Opcjonalnie:

Te same drzwiczki dla psa EasyPet Cold & Heat dostępne także w innych rozmiarach.

Drzwiczki dla psów ras największych tej samej energooszczędnej serii.

Tunel do drzwiczek EasyPet Doors Cold & Heat w tym samym rozmiarze.

Przejście dla psa z aluminiową ramą i klapką systemu Lexan.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe