Energooszczędne drzwiczki dla większych psów - EasyPet Doors

(0) opinii
Marka:EasyPet DoorsNr produktu:EPDRPPPRWL
859,00
Niedostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

EasyPet Cold & Heat L to drzwi dla psa rasy średniej i większej wyjątkowe ze względu na zastosowane systemy, które doskonale pasują do warunków atmosferycznych naszego kraju. Funkcja All Climate zapewnia zabezpieczenie przed wymianą cieplną zarówno podczas lata jak i zimy. Rama jest specjalnie pogrubiona i stworzona z trwałego plastiku. Zastosowano także dwie elastyczne klapki, jeszcze bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz cichsze w porównaniu do klasycznych drzwiczek z plastikową klapką.

Funkcja magnetycznego domykania klapki w połączeniu z solidnymi uszczelkami szczotkowymi zabezpiecza drzwiczki przed powstawaniem nieszczelności w trakcie przechodzenia psa. System dwóch klapek winylowych Barrier Air-Lock tworzący między klapkami śluzę powietrzną utrzymuje odpowiednią szczelność termiczną między dwiema stronami przejścia.

Przejście serii Cold & Heat utrzymuje zamknięte i szczelne klapki nawet w przypadku silnych podmuchów wiatru dochodzących do 50 km/h.

Dodatkowo dołączono specjalną klapę, która służy do zamykania drzwi od wewnętrznej i zewnętrznej strony kiedy jest taka potrzeba.

Drzwiczki w rozmiarze dla psów do 45 kg.

Drzwi mogą być montowane w drzwiach różnego rodzaju: drewnianych, PVC, UPVC, a nawet metalowych. Można je także zamontować w ścianie.

Wymiary drzwiczek wraz z oprawą:
  • wysokość 545 mm,
  • szerokość 345 mm.
Wymiary klapki:
  • wysokość 440 mm,
  • szerokość 250 mm.
Wymiary otworu montażowego:
  • wysokość 492 mm,
  • szerokość 284 mm.


Opcjonalnie:

Te same drzwiczki dla psa EasyPet Cold & Heat dostępne także w innych rozmiarach.

Drzwiczki dla psów ras największych tej samej energooszczędnej serii.

Tunel do drzwiczek EasyPet Doors Cold & Heat w tym samym rozmiarze.

Przejście dla psa z aluminiową ramą i klapką systemu Lexan.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe