Energooszczędne drzwi dla małych psów i kotów EasyPet Doors

(0) opinii
Marka:EasyPet DoorsNr produktu:EPDRPPPRWS
569,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Wyjątkowe, energooszczędne drzwi dla psów ras mniejszych i kotów EasyPet Cold & Heat S. W przejściu zastosowano innowacyjne systemy nie spotykane w drzwiczkach innych producentów. Systemy te znacznie poprawią komfort użytkowania przejścia w warunkach panujących w naszym klimacie.

Ramki zostały wykonane z wysokiej jakości plastiku, który zwiększa odporność na ekstremalne warunki atmosferyczne. Klapki natomiast są elastyczne, co obniża ich podatność na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Są dzięki temu również znacznie cichsze niż drzwiczki z klapką plastikową.

System All Climate doskonale zabezpiecza przed wymianą termiczną między klapkami. Funkcja magnetycznego domykania klapki w połączeniu z zastosowanymi solidnymi uszczelkami szczotkowymi chroni przed otwieraniem klapek podczas podmuchu wiatru nawet do 50 km/h. Śluza powietrzna Barrier Air-Lock sprawdza się doskonale zarówno podczas upalnych dni, nie przepuszczając chłodnego powietrza z wewnątrz pomieszczenia jak i w chłodne zimowe dni nie pozwalając na utratę energii cieplnej.

Drzwiczki dla kotów i mniejszych psów posiadają także możliwość zamknięcia od wewnątrz oraz zewnątrz za pomocą specjalnej zasuwy.

Drzwi mogą być montowane w drzwiach różnego rodzaju: drewnianych, PVC, UPVC, a nawet metalowych. Można je także zamontować w ścianie.

Przejście dla psów i kotów do 10 kg.

Wymiary drzwiczek wraz z oprawą:
  • wysokość 340 mm,
  • szerokość 222 mm.
Wymiary klapki:
  • wysokość 235 mm,
  • szerokość 125 mm.
Wymiary otworu montażowego:
  • wysokość 282 mm,
  • szerokość 162 mm.

W naszej ofercie także te same drzwiczki dla psów EasyPet Cold & Heat w większych rozmiarach.

Większe przejście dla psa tej samej energooszczędnej serii z Barrier Air-Lock.

Drzwiczki dla kota i małego psa do moskitiery marki EasyPet Doors.Markowe drzwiczki dla psa EasyPet Doors oraz opinie naszych Klientów o drzwiczkach:

Data 04.08.2015: Świetny kontakt, szybka dostawa, gorąco polecam.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe