Elektroniczna obroża do tresury psa EasyPet TRAINER 1000

(0) opinii
Marka:EasyPetNr produktu:EPTRE-TRAINER1000
Kot
Mały pies
Średni pies
Duży pies
499,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Zestaw do tresury EasyPet Trainer 1000 oferuje elektryczną obrożę do tresury psa działającą na zwiększonym dystansie i zasilaną akumulatorkiem. Ten model elektrycznej obroży dla psów został stworzony z myślą o użytkownikach wymagających zwiększonego zasięgu, w tym również dla myśliwych i treserów psów.  Idealny produkt do kontrolowania złych nawyków Twojego psa na większym dystansie. Deklarowany maksymalny zasięg zestawu na którym obroża może zostać wzbudzona wynosi do 1.000 metrów.

Jakość i skuteczność obroży firmowaną europejską marką EasyPet, dzięki której masz pewność, że kupujesz markowy produkt, którego testy na etapie produkcji wykraczają poza zwykłe potrząśnięcie i jednorazowe włączenie jak to ma miejsce w tanich chińskich produktach. Produkty EasyPet przechodzą na etapie produkcji nawet wielogodzinne testy poprawnego działania.

Elektryczna obroża do tresury psa EasyPet Trainer 1000 podaje pupilowi nieprzyjemny impuls korekcyjny, dźwięk ostrzegawczy lub wibracje, które mogą być stosowane również jako bodziec pozytywny. Ten model elektroniczne obroży do tresury psa posiada aż 99 poziomów impulsów, co daje możliwość dopasowania odpowiedniego poziomu stymulacji do temperamentu psa jak i również do danej sytuacji.

Pilot obroży wyposażony został w duży wyświetlacz LCD, na którym można odczytać aktualnie używany program, poziom stosowanego impulsu elektrostatycznego, wibracji oraz dźwięku. Wskaźnik poziomu rozładowania baterii na wyświetlaczu LCD w pilocie informuje o jej niskim poziomie.

Obroża elektroniczna zasilana jest za pomocą akumulatorka z możliwością podłączenia zestawu do sieci elektrycznej poprzez dołączony do zestawu zasilacz.

Zarówno pilot jak i obroża posiadają funkcję oszczędzania baterii poprzez przechodzenie w stan czuwania. Obroża elektroniczna przechodzi w tryb czuwania po około czterech minutach braku aktywności psa noszącego obrożę. W tym trybie obroża elektroniczna nie przyjmuje sygnałów z pilota. Po wykryciu ruchu psa następuje jej ponowne uruchomienie i nawiązanie łączności z pilotem. Jeżeli przez około minutę nie zostanie naciśnięty żaden z przycisków na pilocie, spowoduje to jego przejście w stan czuwania i oszczędzania baterii. Naciśnięcie któregokolwiek z przycisków na pilocie powoduje wyjście pilota z trybu czuwania.

Kupując obrożę marki EasyPet uzyskasz dodatkowo dostęp do bogatej oferty filmów szkoleniowych odnośnie elektroniki dla psów na firmowym kanale EasyPet w portalu YouTube - szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do produktu. Praktyczny, gwarantowany zasięg zestawu to ponad 200 metrów.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej w cenie 188,00 złotych w przypadku zakupu poza tym zestawem !!!

Specjalny stop, z którego zostały one wykonane cechuje się wysoką trwałością i znacznie wyższą odpornością na korozję niż w przypadku zwykłych elektrod stalowych. Stop, z którego zostały wykonane elektrody, dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałe przewodzenie impulsu i minimalizuje ryzyko podrażnień i odczynów alergicznych w miejscu kontaktu elektrod ze skórą psa.
 
Elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej można odróżnić od tanich stalowych elektrod poprzez zbliżenie do nich magnesu. Stal szlachetna, z której zostały wykonane elektrody EasyPet cechuje się minimalną reakcją na magnetyzm, dzięki czemu nie są one tak silnie przyciągane przez magnes jak zwykłe, tanie elektrody stalowe.

Funkcjonalność:
 • Maksymalny zasięg sporadycznej komunikacji pilota z obrożą: do 1.000 metrów,
 • Gwarantowany zasięg pracy i poprawnej komunikacji pilota z obrożą wynosi około 220 metrów,
 • Czytelny wyświetlacz LCD,
 • Trzy tryby skutecznej tresury psów,
 • W sumie 99 płynnie dobieranych poziomów impulsów korekcyjnych,
 • Ostrzeganie dźwiękowe oraz wibracje w elektrycznej obroży dla psa,
 • Możliwość szkolenia nawet do 3 psów jednocześnie (dodatkowe obroże elektryczne wymagają dokupienia),
 • Możliwość zapamiętania programu szkoleniowego dla każdego psa,
 • Zasilanie elektrycznej obroży za pomocą akumulatorka,
 • Tryb oszczędzania energii dla nadajnika i odbiornika w trybie czuwania,
 • Minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.
W zestawie:
 • Pilot zasilany baterią 9V,
 • Elektryczna obroża dla psa na akumulatorek,
 • Regulowany pasek obroży,
 • Bateria 9V do pilota,
 • Zasilacz do ładowania obroży,
 • Para elektrod krótkich i para elektrod długich,
 • Lampka testowa,
 • Instrukcja obsługi w języku polskim.

Specyfikacja:

 • Waga odbiornika obroży: 63 gramy,
 • Wymiary obroży: 70 x 40 x 35 mm,
 • Waga pilota: 76 gram,
 • Wymiary pilota: 110 x 50 x 25 mm,
 • Regulowany pasek: 35 - 60 cm.

Opcjonalnie:

Dodatkowa obroża elektryczna dla psa do zestawu EasyPet Trainer 1000 oraz akumulator do obroży dla psa.

Obroża przeciw szczekaniu psa EasyPet NoBark 60 zasilana na akumulatorek.

Może zainteresować Cię także niewidoczny pastuch dla psa EasyPet Barrier 300 z lekką obrożą zasilaną na akumulatorek.

Dodatkowe baterie do pilota.

Obroża do tresury EasyPet Trainer 1000 – opinie naszych klientów o obrożach do tresury:

Data 18.03.2009: Sklep rewelacyjny , bardzo profesjonalna i miła obsługa , ekspresowy kontakt i takaż sama przesyłka - sprzedawca godny zaufania . Polecam w 100 procentach.

Data 15.06.2011: Zero zastrzeżeń do zakupu! na takim allegrowiczu można polegać! polecam"

Data 30.06.2011: Wszystko doskonale.Świetny produkt,Bardzo miły kontakt,błyskawiczna przesyłka.Gorąco polecam.

Data 18.01.2012: I błogosławię chwilę, w której zesłałeś mi, Panie, tego Allegrowicza, albowiem on kupującym swym nie wzgardza, jeno kontakt utrzymuje i transakcje sprawnie realizuje!" Polecam :)

Data 03.04.2012: Błyskawiczne dostawa 100% towar zgodny z opisem a w zasadzie jeszcze lepszy niż opisywany POLACAM i pozdrawiam.

Data 5.04.2013: Produkt naprawdę świetnej jakości, szybka wysyłka.... wzorowa transakcja. Polecam!!!

Data 9.04.2013: Transakcja przebiegła pomyślnie. Towar pierwsza klasa. Dziękuję i polecam.

Data 14.10.2014: Przedmiot zgodny z opisem, szybka wysyłka - 100% pozytyw.

Opinie ()

Dodaj swoją opinię

DogtraEasyPetEasyPet DoorsInnotekNum'axesPetSafe